• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 727

15893096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899804 15893096 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 418 PLN (13 343 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15893073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899775 15893073 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 068 760 PLN (14 063 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15893056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899774 15893056 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 324 PLN (15 126 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15893070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899769 15893070 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 670 PLN (13 241 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899819 15893063 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 358 PLN (12 680 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15893104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899818 15893104 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

666 792 PLN (12 823 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15893101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899813 15893101 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 188 PLN (12 698 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899812 15893060 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 188 PLN (12 698 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899786 15893080 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

587 187 PLN (16 311 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15893068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899779 15893068 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 189 PLN (16 339 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15893071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899771 15893071 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 476 PLN (25 628 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15893064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899820 15893064 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 440 PLN (12 024 zł/m2)

4
-
59 m2
2026