• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 728

15598658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22147314 15598658 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonamitarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezentacji. ATUTY! ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (12 824 zł/m2)

3
-
74 m2
2006
15892437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898760 15892437 Kawalerka do generalnego remontu, o powierzchni 28,52 m2 z piwnicą, mieszczące się na piątym piętrze, w bloku na spokojnej ulicy Bosaków. MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM !! OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI DANAX ATUTY! ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

389 000 PLN (13 893 zł/m2)

1
-
28 m2
1965
15670046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23626016 15670046 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na granicy Krowodrzy i Bronowic. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone. Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest n...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (15 616 zł/m2)

3
-
73 m2
1940
15662082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23493526 15662082 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Miejsce to jest doskonale skomunikowane z resztą miasta - zaledwie 900 metrów dz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (17 255 zł/m2)

2
1
51 m2
1961
15884135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695539 15884135 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!! Mieszkanie znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie ciche !!! W skład nieruchomości wcho...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

320 000 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1940
15877723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577823 15877723 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Kawalerka po generalnym remoncie 21 m² balkon ul. Mogilska gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m², zlokalizowane przy ul. Mogilskiej, na...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

465 000 PLN (22 143 zł/m2)

1
-
21 m2
1977
15507098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20092215 15507098 Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej. Nieruchomość wyr&oa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (17 606 zł/m2)

2
-
71 m2
2009
15439583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18583796 15439583 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, miejscem parkingowym i piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budyn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 039 000 PLN (16 492 zł/m2)

3
-
63 m2
1994
15730544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24781391 15730544 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - wykończony w najwyższej jakości materiałów. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowy...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (15 556 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15620908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22614210 15620908 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m². Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi , kuchni, łazienki, korytarza, balkonu oraz przyn...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
-
50 m2
1978
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15893061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899814 15893061 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026