• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 604

15625406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22720673 15625406 Funkcjonalne 2 pokoje w nowym budownictwie - Rydlówka! Mieszkanie - 36,95 m² Usytuowane na 1. piętrze, dwustronne i rozkładowe, co zapewnia dobre doświetlenie i wygodny układ. W jego skład wchodzą: Mieszkanie zostało zap...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (21 944 zł/m2)

2
-
36 m2
2017
15582768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21833081 15582768 Lokal użytkowy z działającą restauracją w samym sercu Krakowa - doskonała inwestycja!" Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal użytkowy, położony w zabytkowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej, zaledwie kilka kroków Placu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (17 442 zł/m2)

11
-
86 m2
1911
15532834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20659390 15532834 Mieszkanie blisko dworca - dobre pod inwestycję! Do sprzedania wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15442935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18667680 15442935 Polecamy do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną . Działka o powierzchni 1383 m2 leży w Giebułtowie Wielka Wieś powiat krakowski . Świetne położenie nieruchomości wjazd bezpośrednio z głównej drogi . Działka leży w terenie zabudowy jedno...

Giebułtów (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

720 000 PLN

-
-
1383 m2
-
15321870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15734522 15321870 Atrakcyjna kawalerka w dzielnicy Nowa Huta! LOKALIZACJA Kawalerka znajduje się przy os. Hutnicze - dzielnica Nowa Huta. Znajduje się na 6 piętrze. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z każdą częścią Krakowa, nieopodal przystanek autobus...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 000 PLN (23 950 zł/m2)

1
-
20 m2
1959
15133381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10613739 15133381 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Działka inwestycyjna 100 arowa leżąca na terenie przemysłowym w Morawicy. Media: kanalizacja na działce, woda i prąd będzie doprowadzona do działki przez gminę w najbliższym czasie. Działka płaska z dojaz...

Morawica (Małopolskie, gm. Liszki)

1 000 000 PLN

-
-
10000 m2
-
15629243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22825089 15629243 Interesująca nieruchomość przy ulicy Moniuszki! Do sprzedania mieszkanie w domu typu bliźniak na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, wydzieloną księgę wieczystą i kilka "bonusów" czynią...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (13 014 zł/m2)

4
-
146 m2
1974
15533709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20680649 15533709 Twoje wymarzone 2 pokoje w sercu Podgórza - 3 min od centrum! Na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie w urokliwej kamienicy przy ul. Mitery - w sercu modnego i dobrze skomunikowanego Podgórza. Zaledwie 3 minuty od centrum...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (19 686 zł/m2)

2
-
35 m2
1938
15425685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18285609 15425685 Polecamy do sprzedaży teren komercyjny bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie . Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze wjazdowej do Tarnowa od strony Krakowa. NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI O POWIERZCHNI 1,03 HA Z BUDYNKAMI O POW...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

10 000 000 PLN (4 225 zł/m2)

11
-
2367 m2
1997
15394868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17583392 15394868 Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m² , położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Jasnog&...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (14 881 zł/m2)

6
2
168 m2
1999
15391927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17524643 15391927 *zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie deweloperskim - instalacje wewnętrzne, wylewki, ty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

768 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
-
80 m2
2023
15291311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 14908304 15291311 Na sprzedaż nieruchomość w Rudawie koło Krzeszowic gmina Zabierzów przy drodze krajowej 79. Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie małopolskim około 10 km od Krakowa . Na terenie gminy znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach. B...

Zabierzów (Rudawa) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

10 408 100 PLN (515 zł/m2)

11
-
20208 m2
2005