• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 603

15637440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22984064 15637440 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

897 000 PLN (24 243 zł/m2)

2
-
37 m2
1912
15632677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22870355 15632677 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w urokliwej miejscowości Cianowice, zaledwie 15 km od Krakowa. Istnieje możliwość wykończenia wnętrz zgodnie z projektem firmy wnętrzarskiej. ✔ LOKALIZACJA D...

Cianowice (Cianowice) (Małopolskie, gm. Skała)

1 385 000 PLN (8 656 zł/m2)

5
2
160 m2
2025
15422953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18218026 15422953 Zamieszkaj wygodnie! 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem na monitorowanym osiedlu w Bieńczycach Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty mieszk...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (20 500 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15133407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613742 15133407 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Okolice Myślenic Do sprzedania hala produkcyjno-biurowa z 2004 roku Na działce o powierzchni 6000 m2 mieszczą się : Hala produkcyjno-magazynowa 726 m2 Budynek biurow...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

4 000 000 PLN (3 019 zł/m2)

11
-
1325 m2
2004
15102079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9844704 15102079 Polecamy do sprzedaży nieruchomość z przeznaczeniem pod fabrykę centrum logistyczne . Cały teren do sprzedaży liczy 9,45 ha. Centrum Logistyczno - Magazynowe Zielony Port w Szczucinie leży w północno - wschodniej części województwa małopolskieg...

Szczucin (Małopolskie, gm. Szczucin)

65 000 000 PLN (688 zł/m2)

11
-
94500 m2
2008
15515580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20256746 15515580 Polecamy do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną . Działka o powierzchni 2638 m2 leży w Giebułtowie Wielka Wieś powiat krakowski . Świetne położenie nieruchomości wjazd bezpośrednio z głównej drogi . Działka leży w : terenie zabudowy jedno...

Giebułtów (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 000 000 PLN

-
-
2638 m2
-
15425849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18289277 15425849 Polecamy do sprzedaży teren komercyjny bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie . Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze nr 94 Kraków - Tarnów przy wjeździe do Tarnowa od strony Krakowa. Składa się z następujących działek : 2082 o...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 190 000 PLN

-
-
7379 m2
-
15411287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17932224 15411287 KROWODRZA - ULICA GRAMATYKA. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - Trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 10 6 m2. Ekspozycja okien na wschód i zachód. - Od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
47 m2
1974
15884872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27714172 15884872 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż: duża działka budowlana 67 ar - 34MN2, Proszowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 67 arów (6 700 m²), położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrz...

Proszowice (Małopolskie, gm. Proszowice)

930 000 PLN

-
-
6744 m2
-
15884878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714174 15884878 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15884874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27714170 15884874 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa. Budowa rozpoczęta: marzec 2025 Planowane ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15687785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23972868 15687785 KRAKÓW - DĘBNIKIKLINY NOWE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE OK.7 8 M2 ! Z TARASEM i DUŻYM OGRÓDKIEM !! Budynek z 20 08 roku. LOKAL WYKOŃCZONY! MIESZKANIE DOBRE ZARÓWNO DLA RODZINY JAK I JAKO INWESTYCJA P...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (12 308 zł/m2)

3
-
78 m2
2008