• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 56

15561872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21367499 15561872 Lokal użytkowy przy Łupaszki Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Łupaszki w Bronowicach - Mydlnikach. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Lokal ma ponad 148m2 i składa się z recepcji przy d...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 995 PLN (54 zł/m2)

11
-
148 m2
2010
15603300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22251847 15603300 Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilometrów od jego centrum. Dom zlokalizowany w Bronowicach w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i niezabudowanych dział...

Kraków (Bronowice), Na Polach

8 200 PLN (40 zł/m2)

5
2
204 m2
2018
15768076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25534825 15768076 * zdjęcia należą do właściciela mieszkania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bronowice Mieszkanie o powierzchni 55m2 znajduję się na 1 piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku. Składa się z: - trzech niezależnych pokoi ( największy z wyjś...

Kraków (Bronowice), Grenadierów

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
1
55 m2
2005
15449717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 18815570 15449717 Do wynajęcia apartament 71 m2 w Bronowicach przy ulicy Stańczyka. Mieszkanie znajduję się na nowych zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2020 roku. W pobliżu znajduje się wszystko, co potrzebne do wygodnego życia: zakupy można zrobić w Biedronce, ż...

Kraków (Bronowice), Stańczyka

4 900 PLN (69 zł/m2)

4
1
71 m2
2020
15794963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26086399 15794963 Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, Bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie dwupokojowe, na pierwsz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
-
52 m2
1968
15893113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27899843 15893113 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie, usytuowane na II piętrze prestiżowej inwestycji Chancard Residence zlokalizowanej w krakowskich Bronowicach (ul. Głowackiego), kompleks jest ogrodzony, monitorowany oraz objęty ochroną fi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 250 PLN (52 zł/m2)

3
1
62 m2
2009
15893069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899788 15893069 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lo...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (70 zł/m2)

11
-
44 m2
2002
15893052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899787 15893052 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15892972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899579 15892972 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny oraz korytarz. Lokal znajduje się na II p. Do lokalu przynależy ki...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
217 m2
2000
15892359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898608 15892359 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.18,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przest...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 PLN (72 zł/m2)

11
-
18 m2
2002
15885803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27742590 15885803 *zdjęcia należą do właściciela oferty PRZESTRONNE I CICHE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA BRONOWICACH Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, zlokalizowane na krakowskich Bronowicach. Okolica charakteryzuje się niż...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (43 zł/m2)

3
-
70 m2
2003
15822176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26633171 15822176 Lokal handlowo-usługowy na parterze, z witryną, w doskonałej lokalizacji - Bronowicka 42.Lokal o powierzchni 53,84 m2 do dowolnej aranżacji pod potrzeby przyszłego najemcy, możliwe wykończenie wg uzgodnienia z właścicielem.Lokal położony na parterze ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (100 zł/m2)

11
-
53 m2
2015