• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 56

15886783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766897 15886783 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcie przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze eleganckiego budynku, wchodzącego w skład prestiżowego. monitorowanego kompleksu mieszkalnego „Villa Verona”, położonego przy ul. Bronowickiej w Krakow...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (48 zł/m2)

3
1
64 m2
2006
15768075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25534822 15768075 POWIERZCHNIA W CENTRUM LOGISTYCZNYM 1937 m2 - możliwość wynajęcia większej powierzchni max 6000 m2 Do wynajęcia hala z sektorami posiadająca bramy dokowe z rampami samo-załadowczymi. Nowoczesny obiekt wykonany w konstrukcji żelbetowej , siat...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

34 866 PLN (18 zł/m2)

11
-
1937 m2
2025
15879961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614288 15879961 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa się 3 pokoi biurowych, toalety, aneksu kuchennego oraz korytarza. Lokal...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 600 PLN (69 zł/m2)

11
-
95 m2
2000
15735649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860054 15735649 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Bronowice*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczają ce...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

465 PLN (465 zł/m2)

11
-
1 m2
-
15735646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860052 15735646 Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Bronowice*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i o...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

680 PLN (68 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15735647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860053 15735647 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bronowice*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15735644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860050 15735644 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bronowice*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatn...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 340 PLN (156 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15735643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860049 15735643 Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Bronowice*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, serwisowaną przestrzeń biuro...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 770 PLN (126 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15735648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860055 15735648 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Bronowice*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają cha...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15735645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860051 15735645 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bronowice*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatn...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15735633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24859125 15735633 Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Bronowice*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta ob...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 420 PLN (165 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15814879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26616469 15814879 Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiemNieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 84m2 zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2014 roku przy ul. Piaskowej - Bronowice. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, przedpokoju,...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

4
1
84 m2
2014