• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 83

15539442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20813505 15539442 ATRAKCYJNY APARTAMENT 2 POKOJOWY KROWODRZA GÓRKA- panorama Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjny dwupokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia - nowoczesny, klimatyczny. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
2010
15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15824093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26595114 15824093 Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, Kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na trzecim piętrze kameralnego, monit...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (54 zł/m2)

3
-
67 m2
2001
15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (51 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15865291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27292184 15865291 Placówka medyczna do wynajęcia - pełna swoboda aranżacji pod Twoją specjalizacjęPrezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrz i możliwości adaptacyjne przestrzeni.Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną nieruchomość medyczną o powierzch...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 999 PLN (41 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15890811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883390 15890811 Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2 . Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2 . Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście od ulicy, front-witryna. Jest to jeden z dwóch lokali, posiad...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
89 m2
1996
15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na parterze sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy: zmywar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15886593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27762781 15886593 Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest o powierzchni 24m2 składa się z: - salonu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (88 zł/m2)

1
-
24 m2
2013
15669969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23625269 15669969 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób ceniących wygodę oraz miejskie życie. Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej c...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (40 zł/m2)

3
-
73 m2
1940