• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 83

15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15873297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27515274 15873297 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem 2 pokoje wysoki standard blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny apartament o wysokim standardzie, położony na ostatnim - 9. piętrze nowoczesnego ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (78 zł/m2)

2
-
40 m2
2020
15881722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645567 15881722 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą.Rok budowy 2021.Wyposażenie kuchni:- pełne umeblowanie- ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15650398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315849 15650398 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe do wynajęcia w bardzo dobrym, ruchliwym miejscu w Krakowie przy Opolskiej. Nieruchomość znajduje się na Krowodrzy przy ruchliwej ulicy. Lokale mieszczą się na jednej kondygna...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 500 PLN (35 zł/m2)

11
-
500 m2
2000
15650387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315829 15650387 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w wolnostojącym budynku na Krowodrzy w Krakowie . Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego na Prądniku Białym. Do wynajmu I piętro około 350 m2 składające się : ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 250 PLN (35 zł/m2)

11
-
350 m2
2012
15864655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27271608 15864655 Kraków, ul. Pielęgniarek 5 - kompaktowa kawalerka 18,5 m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 18,5 m² , zlokalizowanej przy ul. Pielęgniarek 5 w Krako...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (89 zł/m2)

1
-
18 m2
1964
15650396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23315865 15650396 Do wynajęcia budynek biurowy leżący na Krowodrzy w Krakowie . Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego . Powierzchnia biurowa leży na I piętrze o łącznej powierzchni 760 m2 składający się z : ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 100 PLN (35 zł/m2)

11
-
460 m2
2012
15650391 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315866 15650391 Oferta najmu powierzchni biurowej Oferujemy lokal użytkowy biurowy o pow 520 m2 zlokalizowany przy Opolskiej w Krakowie Dzielnica Krowodrza - Kraków) Lokal o powierzchni 520 m2 położony na V piętrze piętrze budynku usługowo - biurowego z...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

25 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
520 m2
2009
15866204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27315550 15866204 Do wynajęcia od maja 2026 r. komfortowy lokal biurowy położony na Salwatorze. Lokal w wysokim standardzie, zlokalizowany na pierwszym piętrze w elegancko wykończonym biurowcu Klasy A. Reprezentacyjna klatka schodowa i wejście do budynku.Okna nowe alu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

9
-
300 m2
2008
15884820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713077 15884820 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku biurowym blisko Nowego Kleparza. Lokal znajduje się na 3 piętrze, składa się z dwóch powierzchni open space (łącznie ok. 60 stanowisk pracy), sali konferencyjnej, 3 sal spotkań, kuchni, ser...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

43 136 PLN (64 zł/m2)

11
-
674 m2
2016
15736166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24868346 15736166 Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni 8 m² oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatnym) przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Nieru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (77 zł/m2)

3
-
90 m2
2007
15852269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27027014 15852269 W ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 38,10 m2 z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Karłowicza. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na wysokim parterze 3 piętrowego, kameral...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2008