• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 142

15892661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27899515 15892661 Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie o powierzchni 45m kw. zlokalizowane w kameralnym budynku z 2004 roku. Mieszkanie w pełni wyposażone, zadbane (ok. 1,5 roku temu przeszło generalny remont). Dla chętnych do wynajęcia też duży garaż. LOKALIZACJA Dok...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
-
45 m2
2004
15539442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20813505 15539442 ATRAKCYJNY APARTAMENT 2 POKOJOWY KROWODRZA GÓRKA- panorama Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjny dwupokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia - nowoczesny, klimatyczny. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
2010
15885036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27716141 15885036 Stylowy apartament 2-pokojowy 60 m² Osiedle Oficerskie Rondo Mogilskie balkon po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m², położony na 2. piętrze w klimatycznej, odnowionej ka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
-
60 m2
1927
15591762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22014930 15591762 Oferujemy wolnostojący obiekt biurowy - ul. Ciepłownicza (Łęg) Lokal składa się z 3 kondygnacji - każda ok 105m2. parter, I piętro, II piętro. Ogrzewanie własne piecem gazowym. Budynek po generalnym remoncie, w trakcie wykończenia wewnątrz. Mo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 000 PLN (55 zł/m2)

11
-
310 m2
2024
15817827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26646699 15817827 Lokal handlowo-usługowy biurowy do wynajęcia - Skała, woj. małopolskie Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy lub biurowy zlokalizowany w Skale (woj. małopolskie) , w bardzo dobrej, frontowej lokalizacji, w otoczeniu licznych punkt&...

Skała (Skała) (Małopolskie, gm. Skała)

7 900 PLN (55 zł/m2)

11
-
144 m2
2025
15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15836800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26721719 15836800 Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w domu wolnostojącym na 7-arowej działce - wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie usytu...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

4 500 PLN (61 zł/m2)

3
-
74 m2
2025
15768200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25536849 15768200 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, Kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia z ekspozycją na północny wschód, -3 sypialnie (z jednej ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (58 zł/m2)

3
-
45 m2
1978
15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15728950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24754941 15728950 Dom jednorodzinny 150 m² na dużej działce - wynajem, okolice Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia dom wolnostojący, jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150m2 na 30arowej dz...

Pawlikowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

7 000 PLN (47 zł/m2)

4
2
150 m2
2012
15890192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27874404 15890192 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 62 m² Zabłocie Balkon Garderoba Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
62 m2
2017