• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 142

15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15820314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26646754 15820314 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15771059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569610 15771059 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

20 580 PLN (60 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15883739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675622 15883739 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - NOHO. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Rozkład mieszkania: m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15871938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27480857 15871938 *zdjęcia należą do właściciela oferty Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, lokal handlowy usługowy biurowy magazynowy - pod dowolną działalność. Lokal jest całkowicie nowy, nie wymaga nakładów finansowych. Rozkład lokalu: ...

Liszki (Liszki) (Małopolskie, gm. Liszki)

5 500 PLN (21 zł/m2)

11
-
260 m2
2020
15448956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18796723 15448956 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy . Prezentowane mieszkanie jest gotowe i wyposażone do zamieszkania. Rozkład ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

1
-
40 m2
1935
15893113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27899843 15893113 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie, usytuowane na II piętrze prestiżowej inwestycji Chancard Residence zlokalizowanej w krakowskich Bronowicach (ul. Głowackiego), kompleks jest ogrodzony, monitorowany oraz objęty ochroną fi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 250 PLN (52 zł/m2)

3
1
62 m2
2009
15893069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899788 15893069 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lo...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (70 zł/m2)

11
-
44 m2
2002
15893052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899787 15893052 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15892999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899691 15892999 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 260 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
260 m2
2000
15892990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899683 15892990 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 256 PLN (69 zł/m2)

11
-
250 m2
2010
15892972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899579 15892972 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny oraz korytarz. Lokal znajduje się na II p. Do lokalu przynależy ki...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
217 m2
2000