• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 47

15868123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27365589 15868123 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada taras oraz ogród od strony podwórka, co daje dużo prywatności i komf...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15893754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27918977 15893754 SŁONECZNE NOWOCZEŚNIE URZĄDZONE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI PRZY UL. MASARSKIEJ TUŻ OBOK GALERII KAZIMIERZ, GRZEGÓRZKI. DOSTĘPNE OD 1. CZERWCA OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjonalnie urządzone mieszkani...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15815479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26606029 15815479 Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na 2 piętrz...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
-
46 m2
2010
15880841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27615402 15880841 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m², położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, w pobliżu al. Pokoju oraz przystanku tramwajowego Dąbi...

Kraków (Grzegórzki), Widok

2 200 PLN (96 zł/m2)

1
1
23 m2
1980
15716001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24504610 15716001 Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej . Lokal ma 56m2 i składa się z: dwóch nieza...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
56 m2
2004
15860791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27184488 15860791 Centrum Krakowa 63 m² 2 pokoje Kamienica Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 63 m² z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Rzeźniczej. Mieszkanie z widokiem i dużym dostępem światła dzienneg...

Kraków (Grzegórzki), Rzeźnicza

2 700 PLN (43 zł/m2)

2
1
63 m2
1955
15699280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24164482 15699280 Dwupoziomowe mieszkanie 75 m² przy ul. Francesco Nullo Balkon 2 sypialnie Blisko Ronda Grzegórzeckiego Dostępne od zaraz! Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m² , położone na 3. i 4. p...

Kraków (Grzegórzki), płk. Francesco Nullo

4 200 PLN (56 zł/m2)

3
1
75 m2
2001
15598215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22136029 15598215 Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku Głównego. Mieszkanie pomimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta jest oazą spokoju, jest elegancko umeblowane, wygod...

Kraków (Grzegórzki), Lubicz

5 200 PLN (68 zł/m2)

3
1
77 m2
2015
15893220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27904247 15893220 3 POKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM I PARKINGIEM, UL. DĄBSKA W DZIELNICY GRZEGÓRZKI WIECZYSTA, NIEOPODAL TAURON ARENA I PARK LOTNIKÓW. DOSTĘPNOŚĆ: OD 31. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Funkcjonalne mieszkanie z 2 oddzielnymi sypialniami . Znajduje si...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (84 zł/m2)

3
-
45 m2
2021
15883739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675622 15883739 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - NOHO. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Rozkład mieszkania: m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15885036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27716141 15885036 Stylowy apartament 2-pokojowy 60 m² Osiedle Oficerskie Rondo Mogilskie balkon po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m², położony na 2. piętrze w klimatycznej, odnowionej ka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
-
60 m2
1927
15869838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410705 15869838 Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w jedn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
36 m2
2019