• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 47

15835626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26733421 15835626 Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe 40 m² Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m² z dużym balkonem , położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (68 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15885100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717099 15885100 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY . ULICA BOTANICZNA, , DZIELNICA GRZEGÓRZKI. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 2 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (44 zł/m2)

2
-
62 m2
-
15869251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404693 15869251 Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy zlokalizowanej przy ul. Grzegórzeckiej 67. Dostępne od 1.05.2026 OPIS...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
54 m2
2013
15857954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27136891 15857954 Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m², położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Składa się z: ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15887831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27795374 15887831 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT 3-POKOJOWY UL. MASARSKA OPIS APARTAMENTU: Ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 65m2 na co składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - dwie sy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (69 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15885099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717100 15885099 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Galerii Kazimierz OPIS MIESZKANIA Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Całość bardzo przestronna. W salonie znajduje się narożna rozkładana sofa, drewni...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
-
45 m2
2015
15830633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26676371 15830633 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1-pokojowe Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,11 m² , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego , na parterze nowoczesnego budynku. Z okien rozpościera się widok na zadb...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
2014
15839788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26760971 15839788 Do wynajęcia NOWE (bądź pierwszym najemcą) komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego, kameralnego (tylko 20 mieszkań) apartamentowca - ul. Śliczna 26.Mieszkanie zostało wyposażone i umeblowane w najwyższej jakoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
2023
15856186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27086322 15856186 W ofercie do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie 36,15 m2 z ogromnym balkonem oraz miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzeckiej. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Biuro...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (97 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15753194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25192248 15753194 Wygodne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa - okolice Ronda Mogilskiego Marzysz o życiu w centrum, ale z możliwością ucieczki od miejskiego hałasu, kiedy tylko chcesz? To mieszkanie ma wszystko, co kochasz w Krakowie - lokalizację, klimat i...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
-
49 m2
1953
15821037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26610181 15821037 Na wynajem komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego , Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
2010
13600172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1904339 13600172 Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem w inwestycji Art City!Nieruchomość:Apartament o powierzchni 50m2 zlokalizowany na V piętrze X-piętrowej inwestycji Art City przy ul. Fabrycznej - Grzegórzki. Mieszkanie składa s...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 450 PLN (69 zł/m2)

3
1
50 m2
2019