• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 77

15748238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25108297 15748238 DO WYNAJĘCIA DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DALIOWEJ, PODGÓRZE DUCHACKIE OPIS MIESZKANIA: Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze o powierzchni 45,5 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - Salon z aneksem kuc...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (47 zł/m2)

2
-
45 m2
2002
15866271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka- Lanckorońska MPK zieleń, wszystko NOWE 27316896 15866271 Do wynajęcia nowa kawalerka na ulicy Lanckorońskiej w centrum Podgórza - blisko Wielicka, Limanowskiego, al. Powstańców Śląskich, Nowohucka. Świetna lokalizacja - w odległości 5 minut centrum komunikacyjne PODGÓRZE SKA  - tramwaje 3,13, 24, 69, 76 i ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 PLN (116 zł/m2)

1
1
16 m2
2025
15862064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27221951 15862064 NA WYNAJEM 2 POKOJOWE MIESZKANIE W INWESTYCJI GARDEN RESIDENCE SKŁADAJĄCE SIĘ Z: - salon z otwarta kuchnią - sypialnia - łazienka - przedpokój - taras o pow.25m2 ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2010
15830974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26683487 15830974 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie - Podgórze.Nieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na VI piętrze IX-piętrowego budynku z 2014 roku, w inwestycji 'Nowe Bochenka' - Wola DuchackaPodgórze. Składa się z kuch...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15243979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13655262 15243979 Victoria Estate prezentuje świetnie zlokalizowany apartament z balkonem i unikalnym widokiem na Plac Bohaterów Getta. Nieruchomość:Apartament znajduje się na V-piętrze VI-piętrowego apartamentowca w samym centrum Krakowa, niedaleko Wisły przy ul. Piw...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
57 m2
2008
13232354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6538714 13232354 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowy apartament z balkonem w pobliżu Bulwarów Wiślanych- Zabłocie.Wolne od 1.03.2026.Nieruchomość:Apartament zlokalizowany na IV piętrze apartamentowca z 2018 roku przy ul. Zabłocie - Podgórze, w inwestycji Atal Resi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
2018
15281836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14643864 15281836 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o pow. 40,85m2 przy ul. Rydlówka dzielnica Podgórze ( cześć po stronie McDonalda). Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy element, usytuowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym z 2019 roku. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2019
15847565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26920891 15847565 Na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w sercu Zabłocia w prestiżowej inwestycji Atal Residence przy ul. Zabłocie 21. To propozycja dla osób, które świadomie wybierają miejski styl życia blisko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (82 zł/m2)

2
1
46.49 m2
2018
15813106 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26556914 15813106 WYNAJĘTEOpis mieszkaniaDo wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ul. Ślusarskiej 8 na Zabłociu – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie.Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (67 zł/m2)

3
-
58 m2
2014
15822805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26590595 15822805 Świetna lokalizacja- blisko do centrum, sklepów, szkół, przedszkoli. DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ. Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić p...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (94 zł/m2)

3
-
80 m2
2019
15819622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26628979 15819622 Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią przy ul.Na Zakolu Wisły (przy Porcie Płaszów, niedaleko ul.Saskiej, Koszykarskiej).Mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą, składa się z obszernego przedpok...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2016
15823392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26592382 15823392 2.400 całość w tym światłowód przy Rynku Podgórskim. Rynek Podgórski- kawalerka z ogrzewaniem miejskim- wysoki standard. Urok pięknego Podgórza i Bulwarów Wiślanych. Mieszkanie znajduje s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 PLN (86 zł/m2)

1
-
21 m2
1918