• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 77

15382036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17293799 15382036 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 45 m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane jest w dzielnicy Podgórze przy ulicy Wielickiej.Blok oddany do użytkowania w 2019 r. wyposażony w...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (87 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15391712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17521975 15391712 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 58m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Walerego Sławka w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w okolicach Bonarki w Krakowie, przy ul. W. Sławka.W bardz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (72 zł/m2)

3
1
58 m2
2023
15394639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17579712 15394639 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 46 m2 przy ul. Myśliwskiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w na Podgórzu, przy ul. Myśliwskiej.Spacerem nad jezioro Bagry w zaledwie kilkanaście mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (70 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15387203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17400191 15387203 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Zabłocie w Krakowie przy ulicy Klimeckiego, w nowoczesnej zabudowie.W bliskiej odle...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
20233
15381101 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17272674 15381101 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Lwowskiej w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w dzielnicy Podgórze w Krakowie, przy uli...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-