• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 77

15805656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26313416 15805656 Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone przy ulicy Bolesława Limanowskiego w Krakowie.To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, estetykę i miejską wygodę w najlepszym wydaniu. Mieszkanie łączy w s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (78 zł/m2)

1
1
37 m2
1885
15725899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24687682 15725899 LOKALIZACJA I BUDYNEKMieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa – na osiedlu Złocień, przy ul. Domagały. Doskonała lokalizacja inwestycji w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie w są...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (62 zł/m2)

3
1
53 m2
2022
15741943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24982357 15741943 Premium Estates presents a 2-room apartment in the heart of Podgórze at Zamoyskiego Street. The apartment is available from 1st of October. Mieszkanie dostępne od 1 października. No pets allowed. Brak akceptacji zwierząt. LOCATION: The apartmen...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
-
39 m2
2013
15191815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12152421 15191815 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem w dzielnicy Podgórze Duchackie na ul. Halszki. Do wynajęcia od 1 lipca! NIE MA MOŻLIWOŚCI MIESZKANIA ZE ZWIERZĘTAMI. ...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
-
46 m2
2011
15573699 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21612332 15573699 WYNAJĘTEJeżeli szukasz pięknego miejsca na wynajem w dobrze skomunikowanej lokalizacji i bliska jest ci południowa strona Krakowa to zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Ładne, jasne mieszkanie o powierzchni prawie 47 m2 mieści się na trzecim pię...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (51 zł/m2)

2
-
47 m2
2016
15639666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23046697 15639666 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie z 2017 roku na zamkniętym osiedlu. Do wynajęcia od 1 maja! LOKALIZACJA: Mieszkanie położone w bliskiej odległości od Ronda Matecznego, na parterze nowego budynku. Prestiżowa lokalizacja umożli...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

2
-
40 m2
2017
13834445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2138858 13834445 PREMIUM ESTATES prezentuje nowoczesne studio z oddzielną kuchnią, balkonem miejscem postojowym w garażu podziemnym inwestycji przy ulicy Zabłocie. Do wynajęcia od 1 maja. Nie ma możliwości mieszkania z kotem. Możliwość mieszkania z małym psem. Not ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
-
28 m2
2019
15581057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21789028 15581057 Wynajem.Dwupokojowe mieszkanie  ul. Przewóz , dzielnica Podgórze.   Mieszkanie z loggią ( 3m2). Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w nowoczesnym budynku z 2023 roku  . W bliskiej odległości prz...

Kraków (Podgórze), Przewóz

3 300 PLN (72 zł/m2)

2
1
46 m2
2023
15567820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21502789 15567820 Na wynajem prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe położone w dzielnicy Kraków-ŁagiewnikiMieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Projektowane było z dbałością o każdy szczegół.Układ mieszkania: -P...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (77 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15550500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20967575 15550500 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą wynajmu nieruchomości o powierzchni 75m2 położonej przy ulicy Płaszowskiej w Krakowie.Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa, na ulicy Płaszowskiej. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (56 zł/m2)

3
1
75 m2
2005
15138097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10727607 15138097 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 44 m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podwórze w Krakowie przy ulicy Klimeckiego, w nowoczesnej zabudowie.W bliskiej odle...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 450 PLN (78 zł/m2)

2
1
44 m2
2022
15386746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17394758 15386746 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 45m2 w prestiżowej inwestycji Verona House, na krakowskim Kazimierzu.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na krakowskim Kazimierzu, przy pl. Boh...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 300 PLN (96 zł/m2)

2
1
45 m2
2022