• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 476

15893315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27907171 15893315 2-pok.mieszkanie z oddzielną kuchnią do wynajmu Os Albertyńskie, blisko tramwaje i autobusy Oferta tylko w naszym Biurze preferowany najem okazjonalny Do wynajęcia oferuję rozkładowe, 2-pok. mieszkanie o usytuowane na 3.piętrze w dz...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1970
15893754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27918977 15893754 SŁONECZNE NOWOCZEŚNIE URZĄDZONE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI PRZY UL. MASARSKIEJ TUŻ OBOK GALERII KAZIMIERZ, GRZEGÓRZKI. DOSTĘPNE OD 1. CZERWCA OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjonalnie urządzone mieszkani...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15893771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27920504 15893771 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia od zaraz wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Lotnisku w Bieńczycach w pobliżu Centrum Handlowego Wanda. W świetnie skomunikowanej...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
-
45 m2
1965
15868755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27390191 15868755 Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m² , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta . Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka kroków od Bulwarów Wiślanych, z widokiem na Wawe...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (54 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15815479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26606029 15815479 Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na 2 piętrz...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
-
46 m2
2010
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15876071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27529701 15876071 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na II piętrze kameralnego, otoczonego zielenią budynku z 2008 roku , przy ślepej przecznicy ul. GrzegórzeckiejW skład mieszkania wchodzą:Salon z aneksem kuchennym ( w części salonow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15893617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27915141 15893617 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Myśliwska - Płaszów Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,74 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2012
15891412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27896897 15891412 Do wynajęcia luksusowy apartament z widokiem na Wawel, przy Placu na Groblach.77 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Salon z otwarty na kuchnię 2 sypialnie, pełna łazienka plus osobna toaleta, 2 duże balkony.Elegancki b...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (78 zł/m2)

3
2
77 m2
2014
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15887115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777296 15887115 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Kr...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777298 15887116 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części ...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930