• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 476

15887642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27789736 15887642 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15887661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790120 15887661 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15889748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27860867 15889748 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, Na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą, na os. Albertyńskim w krakows...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15850828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27009108 15850828 3 pokoje 47 m² balkon 1 piętro os. Wysokie Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone w Krakowie - Bieńczycach, na os. Wysokim . Lokal znajduje się na 1 piętrze ocieploneg...

Kraków (Bieńczyce), os. Wysokie

2 500 PLN (53 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15880841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27615402 15880841 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m², położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, w pobliżu al. Pokoju oraz przystanku tramwajowego Dąbi...

Kraków (Grzegórzki), Widok

2 200 PLN (96 zł/m2)

1
1
23 m2
1980
15864078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27264444 15864078 2 pokoje z balkonem po remoncie DH Wanda świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m², położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os. Przy Arce w Bieńczycach, w pobliżu DH Wanda. Mieszkani...

Kraków (Bieńczyce), os. Przy Arce

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1976
15858357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27146990 15858357 DOSKONAŁA LOKALIZACJA KRAKÓW - P ODGÓRZEZABŁOCIE 5 min KRAKOWSKI KAZIMIERZ! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu L...

Kraków (Podgórze), Klimeckiego

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2023
15890844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883702 15890844 KROWODRZA - NOWA I KAMERALNA INWESTYCJA. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kujawskiej, w okolicy Placu Axentowicza oraz Placu Inwalidów. ...

Kraków (Krowodrza), Kujawska

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15887796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795242 15887796 Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych, nieprzechodnich pokoi, - łazienki, - ...

Kraków (Stare Miasto), Łobzowska

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15834039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26814284 15834039 *zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego . Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym domu w zabudowi...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Kisielewskiego

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
1
80 m2
1990
15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15257564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14014080 15257564 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić państwu 3 pokojowy apartament na wynajem przy ul. Madalińskiego w Krakowie. Apartament p...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 250 PLN (89 zł/m2)

3
-
70 m2
2019