• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 261

15891482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897871 15891482 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

542 846 PLN (15 079 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897864 15891760 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

544 656 PLN (15 129 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897861 15891573 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 037 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897851 15891944 LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lokalizacyjne inwestycji. Kaskadowo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 514 931 PLN (32 233 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15891664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27897848 15891664 0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lok...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 416 150 PLN (35 148 zł/m2)

5
-
211 m2
2018
15891675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897912 15891675 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

576 309 PLN (16 009 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897911 15891957 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 666 PLN (16 145 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15891770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897907 15891770 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyróż...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

423 452 PLN (15 683 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15891580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897903 15891580 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

405 550 PLN (15 598 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897897 15891579 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 842 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897894 15891860 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 731 PLN (15 634 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15891578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897891 15891578 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

400 734 PLN (15 413 zł/m2)

1
-
26 m2
2026