• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 261

15891958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897919 15891958 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

412 754 PLN (15 875 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897918 15891771 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

409 484 PLN (15 749 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897915 15891677 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

577 350 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897910 15891865 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

406 861 PLN (15 649 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897904 15891956 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

408 803 PLN (15 723 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897900 15891861 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyróż...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

732 482 PLN (17 440 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15891952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897895 15891952 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

703 518 PLN (15 634 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15891671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897892 15891671 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 702 PLN (15 373 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897884 15891484 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 439 PLN (15 401 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897877 15891949 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

402 738 PLN (14 916 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15891857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897876 15891857 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 965 PLN (14 975 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897875 15891762 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 131 PLN (15 122 zł/m2)

2
-
42 m2
2026