• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 387

15892031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898105 15892031 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

759 957 PLN (23 749 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15892071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898103 15892071 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 482 PLN (22 426 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15892029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898101 15892029 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

737 319 PLN (23 041 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15892174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898169 15892174 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 047 540 PLN (26 860 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15892103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898158 15892103 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 265 PLN (19 171 zł/m2)

1
-
25 m2
2025
15892073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898106 15892073 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 379 160 PLN (21 549 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15892070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898099 15892070 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

792 230 PLN (22 006 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15892129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898168 15892129 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 448 PLN (26 576 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15892108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898157 15892108 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

456 332 PLN (11 701 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15892102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898156 15892102 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

465 197 PLN (11 928 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15892027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898097 15892027 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

948 018 PLN (23 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15892068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898096 15892068 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 392 096 PLN (22 097 zł/m2)

3
-
63 m2
2024