• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 387

15892030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898102 15892030 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

917 239 PLN (22 931 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898098 15892069 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 254 PLN (22 421 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15892026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898095 15892026 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

992 466 PLN (22 556 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15892067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898094 15892067 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

678 931 PLN (24 248 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15892025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898093 15892025 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

956 538 PLN (21 740 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15892125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898164 15892125 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 013 893 PLN (25 997 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15892104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898159 15892104 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

721 648 PLN (18 504 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15892072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898104 15892072 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

927 766 PLN (22 628 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15892028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898100 15892028 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 525 PLN (23 674 zł/m2)

1
-
26 m2
2024
15892066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898092 15892066 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 031 528 PLN (21 947 zł/m2)

2
-
47 m2
2024
15873804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517880 15873804 KRAKÓW- KROWODRZAŁOBZÓW UL. SPOKOJNA DOSKONAŁA LOKALIZACJA 1520 MIN SPACERKIEM OD RYNKU GŁÓWNEGO!! 2 POKOJE 43m2(oddzielne z antresolami w każdym pokoju)!! WYKOŃCZONE GOTOWE DO WPROWADZENIA DOSKONA...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 999 PLN (19 767 zł/m2)

2
-
43 m2
1930
15892105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898160 15892105 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

772 833 PLN (19 816 zł/m2)

2
-
39 m2
2025