• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 387

15892024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898091 15892024 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 240 743 PLN (22 156 zł/m2)

3
-
56 m2
2024
15891970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898001 15891970 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 168 PLN (18 184 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15891689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897998 15891689 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

472 903 PLN (12 126 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15891782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897992 15891782 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

513 793 PLN (13 174 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15891862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898020 15891862 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

996 493 PLN (25 551 zł/m2)

4
-
39 m2
2025
15891505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898008 15891505 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 074 PLN (19 104 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15891504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898000 15891504 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 368 PLN (18 830 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15891768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897995 15891768 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

518 056 PLN (13 283 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15891969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897993 15891969 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

484 250 PLN (12 417 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15891692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898018 15891692 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

973 620 PLN (24 965 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15891784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898004 15891784 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

764 504 PLN (19 603 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15891877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897999 15891877 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

515 214 PLN (13 211 zł/m2)

1
-
39 m2
2025