• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 155

15864047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263028 15864047 Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperskiprezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 lub 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncie Mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15782341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25841010 15782341 Kawalerka, mieszkanie 1 pokojowe Kraków, rejon Stare Miasto, ul. Szlak, po remoncie-przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2- pełna własność- Księga WieczystaMieszkanie po generalnym remoncie,na parterze od strony zadbanej...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15876191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27532547 15876191 DO SPRZEDAŻY LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY NA ULICY SŁAWKOWSKIEJ O POWIERZCHNI 45 M2 Lokal znajduje się na parterze kamienicy. Posiada dużą witryne. W lokalu prowadzona jest działalność handlowa. Obecnie jest wynajęty do czerwca 2027. Kamienica w dobrym...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (62 222 zł/m2)

11
-
45 m2
1700
15819543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609961 15819543 Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie przy w okolicy nowego Kleparza w Krakowie Gotowe do obioru! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na granicy Starego Miasta a Krowodrzy, w dynamicznie rozwijaj...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 330 PLN (23 430 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15860912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27188976 15860912 DWUSTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 360 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
80 m2
1930
15104988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9885251 15104988 DO SPRZEDAŻY DWUPOZIOMOWY NOWOCZESNY APARTAMENT NA KAZIMIERZU O POWIERZCHNI 145 M2 SKŁADAJĄCY SIĘ Z - I poziom : salon, sypialnia, kuchnia, sypialnia, balkony oraz taras - II poziom : 2 sypialnie, łazienka z oryginalnie zainstalowane jacuzzi Mies...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 000 PLN (36 082 zł/m2)

4
-
97 m2
-
15016210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 6940330 15016210 DO SPRZEDAŻY DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NA KAZIMIERZU O POWIERZCHNI 133 M2 SKŁADAJĄCY SIĘ Z: - 4 sypialni - salonu z otwarta kuchnią - 2 łazienek - przedpokoju Mieszkanie nowocześnie wykończone i umeblowane. Na pierwszym poziomie duży, jasny salon z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (18 797 zł/m2)

3
-
133 m2
-
15677193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23785782 15677193 Trudno o bardziej krakowski klimat niż mieszkanie na Siennej Okna lokalu wychodzą na urokliwą ulicę Sienną, a pierwszym widokiem, który widzi się po przebudzeniu w sypialni, jest południowa wieża Kościoła Mariackiego oraz ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 690 000 PLN (30 179 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15859755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27175906 15859755 Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty i 29 Listopada - zaledwie 2 km od Rynku Głównego w...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (21 630 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15635106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22937894 15635106 Mam na sprzedaż studio o powierzchni 36 m2 w pięknej kamienicy, zlokalizowane w jednym z najbardziej atrakcyjnych i prestiżowych miejsc w okolicy Plant i Starego Miasta. Studio znajduje się na wysokim parterze (usytuowanie okien daje poczucie ...

Kraków (Stare Miasto), Studencka

850 000 PLN (23 611 zł/m2)

1
1
36 m2
1900
15807030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26359760 15807030 Zespół Annderson oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 52 m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa – przy ulicy Zwierzynieckiej. Nieruchomość wyróżnia się doskonałym stanem technicznym, duż...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (27 885 zł/m2)

1
-
52 m2
-
15829417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26648102 15829417 Tylko u nas wyjątkowa oferta sprzedaży: wygodne trzypokojowe lokum (65,16 m2), zlokalizowane w sercu krakowskiego Starego Miasta - 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na parterze zabytkowej kamienicy z 1927 roku, przy u...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

3
-
65 m2
1927