• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Swoszowice

Znalezionych ofert: 51

15844206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26824479 15844206 Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania, z tarasem i pięknym ogródkiem, położony w Krakowie przy ba...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
3
112 m2
2016
15707057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24312596 15707057 Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej części Krakowa! Opis domu: Przestronny i funkcjonalny...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 000 PLN (13 000 zł/m2)

5
2
300 m2
1995
15834772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26818954 15834772 Eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Krakowa! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Petrażyckiego , w zielonej i spokojnej części Krakowa - Swoszowice . Nieruchomość znajduje się na...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
-
82 m2
2017
15846887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26898188 15846887 Przestronny dom z ogrodem w zielonej, południowej części Krakowa - do własnej aranżacji! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Podstawowe informacje: Lokalizacja: południowa część ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (9 603 zł/m2)

4
2
151 m2
1980
15877552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27572982 15877552 Swoszowice! Przestronny 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na prawie 13 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Osterwy w Krakowie. Oferta bez prowizji dla Kupującego. Nieruchomość położona w modne...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 650 000 PLN (6 022 zł/m2)

7
-
274 m2
2025
13600749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 98448 13600749 ZESPÓŁ DWORSKO PARKOWY W UZDROWISKOWEJ CZĘŚCI KRAKOWAA). w części przyziemia: garaż wraz z kanałem, dwa pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, łazienkab). w części nadziemnej:- parter: weranda, cztery pokoje, kuchnia, łazienka- poddasze: częściowo użytk...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 000 PLN (21 667 zł/m2)

5
-
300 m2
1920
15734247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24815230 15734247 SwoszowiceZbydniowice - budowlana działka o powierzchni 6,28 ar, położona w cichej, spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Gołąba. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Działka w kształcie kwadratu, o...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN

-
-
628 m2
-
15845353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26860351 15845353 GOTOWY DOM !!! Kraków, WróblowiceSwoszowice, ul. Krzyżańskiego. SEGMENT M05 - OGRÓD ok. 30m2 Możliwy zakup domu dla obcokrajowców, bez konieczności zgody z Ministerstwa MSWiA Dom jest sprzedawany jako lokal mieszkalny z ogródkiem (sta...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 120 000 PLN (9 180 zł/m2)

4
-
122 m2
2025
15774231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25648491 15774231 Standard mieszkania: do odświeżenia; Rozkład: ustawne, korzystny układ, trójstronne, słoneczne, pokoje nieprzechodnie, liczba łazienek, do odświeżenia; Mediainstalacje: gaz, prąd, kanalizacja; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blachodachówka; Dodatkowo: b...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (7 059 zł/m2)

7
1
255 m2
2011
15353415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16630388 15353415 W ofercie do sprzedaży dom o pow. 260 m kw (240 użytkowej), położony na płaskiej, ogrodzonej działce o pow. 1400 m kw . Atuty Na działce jest usytuowany jeszcze jeden budynek garażowo - gospodarczy. duża działka duża ilość zieleni działka wi...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 390 000 PLN (5 346 zł/m2)

4
-
260 m2
2000
15845318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26859701 15845318 Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle Zielony Zakątek Krzyżańskiego to kameralny kompleks czter...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 990 PLN (12 344 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15861835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212916 15861835 DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA BUDOWLANA ZNAJDUJĄCA SIĘ W LIBERTOWIE BLISKO GRANICY Z KRAKOWEM OFERTA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX Wyjątkowa działka o dużym potencjale, idealna pod budowę rezydencji lub jako lokata kapitału na przyszłość . ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN

-
-
4200 m2
-