• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 649

15890975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883670 15890975 Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę położoną zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa! Nieruchomości o powierzchni od 30 do 37 ar są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Kocmyrzów‑Luborzyca symbolem R1 Aktualni...

Rawałowice (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

998 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
22406 m2
-
15890733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883671 15890733 Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i cenionej części Krakowa - Skotnikach. To propozycja dla ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (930 zł/m2)

-
-
667 m2
-
15890911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883691 15890911 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4642 m² (46,42 ara), położona w miejscowości Kaszów, gmina Liszki. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, co przekłada się na zwiększony poziom prywatności oraz ograniczenie...

Kaszów (Małopolskie, gm. Liszki)

2 800 000 PLN (603 zł/m2)

-
-
4642 m2
-
15890912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883695 15890912 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m² , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym domu z przestronnym ogrodem Przeznaczenie w MPZP Obszar objęty ...

Kraków (Dębniki), Podgórki Tynieckie

1 300 000 PLN (788 zł/m2)

-
-
1650 m2
-
15890740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883396 15890740 Do sprzedaży działka rolno-budowlana o powierzchni 89 arów w miejscowości Niewiarów gm. Gdów, przy trasie Gdów-Bochnia. Wjazd z drogi wojewódzkiej wprost na działkę. Działka budowlan...

Niewiarów, Bocheńska

250 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
8900 m2
-
15890775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883398 15890775 80 arów Dobranowice - dla inwestora Do sprzedania działka budowlana pod budowę kilku domów jednorodzinnych, MPZP - 47MN Działka pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą. Wysokość budynków ...

Dobranowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

970 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
15890917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883415 15890917 *zdjęcia należą do wł. oferty Działka usługowa 44 a Kraków - Grębałów, ul Darwina. Wystawiona na szybką sprzedaż działka usługowa o wymiarach 54 m x 80 m. Działka posiada dostęp do drogi publicznej bez ograniczeń t...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Darwina

2 447 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
4431 m2
-
15890744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883417 15890744 WOLA RADZISZOWSKA, gm. Skawina, pow. Krakowski. Działka budowlana o pow. 59 arów, falista, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 18x333 m. OPIS Na sprzedaż widokowa działka z przepiękną panoramą w spokojnej i zielonej okolicy, z...

Wola Radziszowska, Podskale

199 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
5900 m2
-
15890779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883430 15890779 Działka budowlana o powierzchni 30 arów w Brodach k. Kalwarii Zebrzydowskiej Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 30 arów, położoną w malowniczej miejscowości Brody, zaledwie kilka minut od...

Kalwaria Zebrzydowska (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

257 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
3080 m2
-
15890761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883525 15890761 Na sprzedaż: działka budowlana 15 arów - Leńcze, gm. Kalwaria Zebrzydowska Lokalizacja: Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 15 arów , położoną w miejscowości Leńcze (gm. Kalwaria Zebrz...

233 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1528 m2
-
15890797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883526 15890797 Na sprzedaż: działka budowlana 12 arów - Leńcze, gm. Kalwaria Zebrzydowska Lokalizacja: Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12 arów , położoną w miejscowości Leńcze (gm. Kalwaria Zebrz...

237 000 PLN (201 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15890732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883660 15890732 Na sprzedaż 25 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne siedliskowe Popędzyna gm. Szczurowa, powiat brzeski Wymiary działki: Szerokość od drogi - około 18 m Długość - około 142 m...

Szczurowa, Popędzyna

85 000 PLN (33 zł/m2)

-
-
2579 m2
-