• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 649

15890770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883678 15890770 GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow. 0,1145 ha z dostępem do drogi publicznej poprzez w...

Grajów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

204 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1145 m2
-
15890805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883679 15890805 GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow. 0,1145 ha z dostępem do drogi publicznej poprzez...

Grajów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

245 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
1145 m2
-
15890840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883680 15890840 GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow. 0,1145 ha z dostępem do drogi publicznej poprzez w...

Grajów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

168 000 PLN (147 zł/m2)

-
-
1145 m2
-
15890874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883681 15890874 GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow. 0,1145 ha z dostępem do drogi publicznej poprzez w...

Grajów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

245 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
1145 m2
-
15890910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883686 15890910 Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m² (0,6004 ha) z drewnianym domem do remontu w Nowej Wsi, gmina Dobczyce. Ta nieruchomość to d...

Dobczyce (Małopolskie, gm. Dobczyce)

129 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
6004 m2
-
15890807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883688 15890807 Działka o pow. 0,25 ha w Wołowicach, gm. gmina Czernichów z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Działka posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem o łącznej ...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

250 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2500 m2
-
15890812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883407 15890812 *zdjęcia należą do właściciela oferty TRĄBKI, GMINA BISKUPICE TYLKO U NAS ! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2900 m2 zlokalizowaną w miejscowości Trąbki. Nieruchomość położona w cichej okolicy, wśród luźnej zabudowy jednoro...

Biskupice (Małopolskie, gm. Biskupice)

435 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
2900 m2
-
15890850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883413 15890850 Widokowa, działka budowlana, Narama, gmina Iwanowice *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Narama w gminie Iwanowice, około 12km od Krakowa. Nieruchomość ma regular...

Narama, Zakątek

299 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15890882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883432 15890882 Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, Łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie nowe domy. Działka płaska, w kształcie prostok...

Kraków (Nowa Huta), Irzykowskiego

420 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15890922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883594 15890922 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 21 a położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie litery l o wymiarach 112 x 17.5 m z dostępem do ...

Wieliczka, Solarskiego

1 250 000 PLN (603 zł/m2)

-
-
2072 m2
-
15890953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883595 15890953 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 600 m2 położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie prostokata o wymiarach 36 x 17.5 m z dostępem ...

Wieliczka, Solarskiego

450 000 PLN (750 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15889169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845766 15889169 JANKÓWKA, gmina Wieliczka Prezentujemy działkę o powierzchni 2700 m2, znajdującą się w miejscowości Jankówka -zaledwie 9 km od Rynku w Wieliczce. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 30 x 72 m. Działka sw...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

350 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
2700 m2
-