• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 234

15892373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898622 15892373 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15892275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898621 15892275 ZAPRASZAM DO PROWADZENIA FIRMY W CETRUM KRAKOWA. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Domy, które mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajdują się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Posadowiony na działce o powierzchni 0,257 ha dom, ma p...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990
15892368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898592 15892368 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy 134,34 m2 parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 134,34 m2 znajduje...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 000 PLN (9 630 zł/m2)

11
-
135 m2
2005
15892423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898734 15892423 WYKOŃCZONY, ZADBANY LOKAL NIEMIESZKALNY NOWE OSIEDLE KLINY Prezentujemy atrakcyjny lokal niemieszkalny, położony w kameralnym budynku przy ulicy Geremka na Osiedlu Kliny. Osiedle z niską zabudową wielorodzinną (z przewagą mł...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

190 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
47 m2
2015
15892346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898732 15892346 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15892319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898620 15892319 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na sprzedaż: Kamienica parterowa w centrum Brzeska - ul. Jana Sobieskiego Cena: 890 000 zł (do negocjacji) ...

Brzesko (Małopolskie, gm. Brzesko)

890 000 PLN (3 423 zł/m2)

11
-
260 m2
1933
15892393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898581 15892393 BIBICE - Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze ekspresowej S7 , w miejscowości ...

Bibice (Bibice) (Małopolskie, gm. Zielonki)

950 000 PLN (3 310 zł/m2)

11
-
287 m2
1990
15892422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898733 15892422 Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Jest to teren dający niezwykłe możliwości spędzania czasu dzięki licz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990
15892405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898657 15892405 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 137 772 PLN (12 234 zł/m2)

11
-
93 m2
2025
15892381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898656 15892381 LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r. Lokale położone na parterze, z witryną i miejscem postojowym. St...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 371 145 PLN (11 522 zł/m2)

11
-
119 m2
2025
15892152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898220 15892152 PROSPERUJĄCA PIZZERIA - "BAKŁAŻAN" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorodzinnego z lat 70-tych. W 2017 r. w domu wykonano remont...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 990 000 PLN (13 591 zł/m2)

11
-
220 m2
1975
15639136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23031078 15639136 Na sprzedaż - lokale usługowe w nowoczesnym apartamentowcu na granicy Krakowa i Skawiny Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych lokali usługowych o powierzchniach: 293 m² , 223 m²...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

2 198 025 PLN (7 502 zł/m2)

11
-
293 m2
2023