• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 234

15639106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23031076 15639106 Na sprzedaż - lokale usługowe w nowoczesnym apartamentowcu na granicy Krakowa i Skawiny Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych lokali usługowych o powierzchniach: 293 m² , 223 m²...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

1 667 400 PLN (7 511 zł/m2)

11
-
222 m2
2023
15611416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431444 15611416 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

681 850 PLN (13 113 zł/m2)

11
-
52 m2
2026
15616668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22516544 15616668 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

500 375 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
40 m2
2026
15830330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26669724 15830330 Na sprzedaż lokal usługowy 169 m² – Kraków, Bronowice, ul. Szablowskiego 3Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 169 m², zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Szablowskiego 3 w Krakowie (Bronowice). Loka...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 690 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
169 m2
2003
15890906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883651 15890906 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 265 m² Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w dynamicznie rozwijającej się części Płaszowa. Lokal posiada duże, przeszklone witryny od strony ulicy, kt&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 000 PLN (10 189 zł/m2)

11
-
265 m2
2016
15890923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883596 15890923 Dochodowa kamienica na Rynku w Miechowie - lokale handlowo-usługowe, wysoka stopa zwrotu Na sprzedaż oferujemy nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym obejmującą dwa budynki o łącznej powierzchni użytkowej ok. 350 m 2 , położone bezp...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

3 900 000 PLN (11 143 zł/m2)

7
-
350 m2
1900
15890938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883624 15890938 Lokal do sprzedaży - Plac Bohaterów Getta, Podgórze - 95,6 m² gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! Do zakupu oferujemy przestronny, funkcjonalny lokal usł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (13 579 zł/m2)

11
-
95 m2
1920
15890868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27883540 15890868 Dwa drewniane domy z czterema lokalami mieszkalnymi w Łapszach Wyżnych Oferujemy na sprzedaż dwa budynki mieszkalne , jednorodzinne, wolnostojące w Łapszach Wyżnych. Domy są parterowe z użytkowym poddaszem - każdy o powierzchni całkowitej 18...

Łapsze Wyżne (Małopolskie, gm. Łapsze Niżne)

2 449 000 PLN (6 655 zł/m2)

11
-
368 m2
2021
15890830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883528 15890830 Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, Kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do użytkowania w 2017 roku, znajduje się n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 200 000 PLN (9 546 zł/m2)

11
-
859 m2
2016
15890848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27883404 15890848 Kęty, obręb Bielany, powiat oświęcimski, województwo małopolskie. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 3,1442 ha, położona w Bielanach, mieszcząca się na działce zabudowanej sześcioma budynkami o funkcji produkcyjn...

Bielany (Małopolskie, gm. Kęty)

2 200 000 PLN (70 zł/m2)

11
-
31442 m2
1960
15890778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883422 15890778 Do sprzedania lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ul. Szybkiej w Krakowie. Lokalizacja: Lokal znajduje się w ciągu handlowo-usługowym wraz z innymi lokalami, w których prowadzona działalność o różnych profilach. Szyb...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

500 000 PLN (7 246 zł/m2)

11
-
69 m2
2002
15890849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883408 15890849 Budynek usługowy z zapleczem biurowym w znakomitej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż działkę z budynkiem usługowym z zapleczem biurowym i socjalnym w centrum Nowej Huty. W skład budynku wchodzą: - trzystanowiskowa hala o powierzchni ok. 105 m 2...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (13 989 zł/m2)

11
-
178 m2
2001