• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 339

15891622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897571 15891622 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 420 536 PLN (15 784 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15891530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897569 15891530 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 731 PLN (19 367 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15891901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897560 15891901 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 119 904 PLN (15 999 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15891620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897558 15891620 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 165 640 PLN (16 189 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897557 15891713 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

580 842 PLN (18 737 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15891528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897556 15891528 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 080 802 PLN (18 013 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15891993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897555 15891993 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 484 268 PLN (18 101 zł/m2)

3
-
82 m2
2025
15891437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897554 15891437 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 960 PLN (17 999 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15891527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897549 15891527 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 756 PLN (19 863 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15891721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897614 15891721 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 219 136 PLN (17 416 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15891628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897613 15891628 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 418 966 PLN (15 766 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15891445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897612 15891445 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 029 420 PLN (17 448 zł/m2)

3
-
59 m2
2025