• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Mistrzejowice

Znalezionych ofert: 87

15892713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899165 15892713 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

611 378 PLN (16 983 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899158 15892712 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 000 PLN (12 636 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15892624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899157 15892624 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (12 524 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899152 15892711 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

965 776 PLN (11 230 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15892559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899143 15892559 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 396 PLN (16 794 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15782270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25839135 15782270 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z loggią - Os. Oświecenia, Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,83 m² , położone na 1. piętrze 10-piętrowego budynku z 1990 roku. Blok jest ocieplony, bardzo zadbany i w...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

725 000 PLN (13 679 zł/m2)

2
-
53 m2
1990
15753331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25195711 15753331 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Os. Tysiąclecia - doskonała lokalizacja dla rodziny i nie tylko Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na popularnym i dosko...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15850420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26996366 15850420 3-pokojowe mieszkanie do remontu 53 m² Balkon - Osiedle Kombatantów Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,35 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 000 PLN (11 604 zł/m2)

3
-
53 m2
1980
15878135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27589385 15878135 Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,8 m2, położone w bloku po termoizolacji na osiedlu Złotego Wieku. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Atuty gotowe do zamieszkania dogodna komunikacja do centrum Krakowa bliskość komunika...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

4
-
55 m2
1974
15862174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27222548 15862174 Dodatkowo: drzwi antywłamaniowe, klimatyzacja, komórka lokatorska, miejsce postojowe pod budynkiem, monitoring klatki schodowej, nie ma gazu, taras, wideodomofon, winda; Rozkład: jednostronny, jasny, słoneczne, ustawne; Prezentujemy 1 pokojowe miesz...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (20 429 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15709924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24366385 15709924 Zapraszam do zamieszkania na osiedlu Piastów w Mistrzejowicach. To cudownie rozwijająca się okolica z rewelacyjną komunikacją. LOKALIZACJA I TRANSPORT Osiedle Piastów znajduje się w dzielnicy Mistrzejowice. Dzielnicy pełnej zieleni, park...

Kraków (Mistrzejowice), Piastów

745 000 PLN (15 851 zł/m2)

2
1
47 m2
2017
15826309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647706 15826309 Nowe, mieszkanie 2-pokojowe 42 m² Mistrzejowice Idealne dla singla pary lub pod inwestycje Szukasz nowego mieszkania, ale przeraża Cię widmo długotrwałego remontu i wykończenia? Przedstawiamy idealne rozwiązanie! Przestronne, 2-...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (15 214 zł/m2)

2
-
42 m2
2024