• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15891083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885903 15891083 Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,30 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa, ul. Rozdroże tuż przy ul. Kapelanka. Idealna propozycja dla singla, pary, osób pracujących zdalnie, starsze...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 000 PLN (16 912 zł/m2)

1
-
34 m2
2003
15822927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579516 15822927 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 000 PLN (14 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15854002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27067657 15854002 Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * jasne, słoneczne * funkcjonalny uk...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

359 000 PLN (14 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1965
15820625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646757 15820625 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m² , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (Czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od zaraz - wszystkie meble w cenie. Mi...

Kraków (Czyżyny), Woźniców

645 000 PLN (18 971 zł/m2)

2
1
34 m2
2023
15833998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730711 15833998 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² ul. Krowoderskich Zuchów + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, w doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza), Krowoderskich Zuchów

815 000 PLN (14 554 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15572350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21586377 15572350 4 pokoje, 2 poziomy - 91,1m2 - Ruczaj Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,1m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 2000 roku. Lokal znajduje się przy ulicy Kobierzyńskiej i składa ...

Kraków (Dębniki), Kobierzyńska

1 090 000 PLN (11 978 zł/m2)

4
1
91 m2
2000
15876202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532925 15876202 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem ul. Pychowicka Zakrzówek RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią dużą wartość - spokojna, zielona okolica tuż...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

1 290 000 PLN (16 753 zł/m2)

3
1
77 m2
2009
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

760 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15866256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317526 15866256 Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym. mieszkanie składa się z dużego umeblowanego salo...

Kraków (Bieńczyce), os. Kalinowe

595 000 PLN (12 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice), Stańczyka

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
1
85 m2
2010
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15882861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673491 15882861 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego ul. Powstańców ul. 29 Listopada) !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! - brak...

Kraków (Prądnik Czerwony), Na Barciach

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

1
1
34 m2
1997