• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 730

15778009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅Komfortowe ✅3 pokoje ✅duży taras 25739222 15778009 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji Kamienice Herbowe przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie ponadstandardowy komfort, elegancką przestrzeń i doskon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 012 zł/m2)

3
2
83 m2
2009
15893359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909680 15893359 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie wykończone materiałami podwyższonej jakości zakupion...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (20 877 zł/m2)

2
-
57 m2
2024
15893360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909679 15893360 Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 piętrze w bloku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla studentów, pary, singla lub ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
-
48 m2
1968
15891123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887917 15891123 PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ NA DRUGIM PIĘTRZE OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie o powierzchni 41,88 m2 mieszczące się 2 piętrze w budynku przy ul. Przewóz. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - oddzielnej i ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (16 317 zł/m2)

2
-
41 m2
2014
15893317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907170 15893317 Dodatkowo: miejsce postojowe pod budynkiem, balkon, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - nowe mieszkania, w okolicach ulicy Opolskiej, kilka minut od przystanku tramwajowego Pachońskiego P+R, tylko 6-przystanków...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (15 417 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15850816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27008463 15850816 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 38 m² balkon oddzielna kuchnia Bieńczyce - os. Przy Arce blisko DH Wanda Dostępne od zaraz idealne dla pary, singla lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
-
38 m2
1976
15669763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23621328 15669763 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o po...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 653 350 PLN (20 667 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15665887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23582689 15665887 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 411 460 PLN (17 643 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15850827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009109 15850827 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² 10 piętro panoramiczny widok Osiedle Kazimierzowskie Kraków Jasne i przytulne świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 35,5 m&sup...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1976
15672314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691218 15672314 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 3 pok. apartament o po...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 170 413 PLN (17 469 zł/m2)

3
-
67 m2
2026
15893192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27903034 15893192 4 pokoje 82,97 m² 2 balkony budynek z 2022 r. os. Bohaterów Września Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,97 m², położone na 2. piętrze budynku z 2022 roku przy os. Bohaterów Września w...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (15 244 zł/m2)

4
-
82 m2
2022
15884390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700380 15884390 Ruczaj! Atrakcyjne dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 m2 z dwoma łazienkami, garderobą, balkonem i piwnicą oraz możliwością zakupienia garażu przy ulicy Gutenberga. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * ja...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 000 PLN (13 109 zł/m2)

3
-
64 m2
1999