• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 728

15893270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906310 15893270 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m² , położone na 6 piętrze w 10-piętrowym, zadbanym ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (13 200 zł/m2)

2
-
50 m2
1984
15893253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906273 15893253 Czyżyny - 3 pokoje 63,3 m² balkon piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m² , położone na osiedlu Dywizjonu 303 , tuż przy par...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (12 540 zł/m2)

3
-
63 m2
1985
15893252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906267 15893252 Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m² , położone w prestiżowej lokalizacji ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

3
-
65 m2
1927
15776913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25720796 15776913 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

5
-
115 m2
2000
15893244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27906301 15893244 BEZCZYNSZOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE IDEALNE DLA RODZINY Na sprzedaż ATRAKCYJNE i BEZCZYNSZOWE mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m² zlokalizowane w zielonej i spokojnej okolicy - Opatkowice. Usytuowane jest w...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 240 000 PLN (10 877 zł/m2)

5
-
114 m2
2014
15503928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20008166 15503928 Mieszkanie na Ruczaju, przy Zakrzówku - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 m², zlokalizowane w spokojnej okolicy na Ruczaju, w bezpośrednim sąsiedztwie Zakrzówka. Mieszkanie po...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (16 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2006
15893245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27906302 15893245 OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU - NOWOCZESNY DWUPOZIOMOWY LOFT Z STREFĄ SPA Kraków - Nowe Osiedle Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie wykończenia...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 499 000 PLN (17 230 zł/m2)

5
-
87 m2
2023
15893243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906297 15893243 Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze o dnowionej kamienicy z windą, ma powierzchnię 37 m2...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (17 568 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15893291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906291 15893291 Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty i 29 Listopada - zaledwie 2 km od Rynku Głównego w...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (21 630 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15893251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906308 15893251 *zdjęcia należą do właściciela oferty. RUCZAJ - KOBIERZYŃSKA - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - CICHA OKOLICA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej części Ruczaju, przy ul...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (14 691 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15744061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25035348 15744061 2 pokoje o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokalmieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m², usytuowane w zadbanej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina - w bliskim sąsiedztwie krakowskich wyżs...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
1936
15598658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22147314 15598658 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonamitarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezentacji. ATUTY! ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (12 824 zł/m2)

3
-
74 m2
2006