• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 604

15687785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23972868 15687785 KRAKÓW - DĘBNIKIKLINY NOWE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE OK.7 8 M2 ! Z TARASEM i DUŻYM OGRÓDKIEM !! Budynek z 20 08 roku. LOKAL WYKOŃCZONY! MIESZKANIE DOBRE ZARÓWNO DLA RODZINY JAK I JAKO INWESTYCJA P...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (12 308 zł/m2)

3
-
78 m2
2008
15663394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23514610 15663394 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na sprzedaż: Kamienica parterowa w centrum Brzeska - ul. Jana Sobieskiego Cena: 890 000 zł (do negocjacji) ...

Brzesko (Małopolskie, gm. Brzesko)

890 000 PLN (3 423 zł/m2)

11
-
260 m2
1933
15707636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24324696 15707636 Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m², usytuowane na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ul. Zawodz...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 000 PLN (12 676 zł/m2)

3
-
74 m2
1994
15884881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27714179 15884881 Oferujemy na sprzedaż dużą nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położonych przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Dojazd do nieruchomości odbywa się od ulicy Wielickiej poprzez drogę techniczną. Pierwsza działka,na długości około ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15884877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27714175 15884877 Do sprzedania położona przy lesie nieruchomość w Chorowicach gm. Mogilany. Nieruchomość o powierzchni ponad 24 ary,składająca sie z dwóch działek ewidencyjnych po około 12 arów. Według aktualnego planu zagospodarowania położona jest w terenach zabu...

Chorowice (Małopolskie, gm. Mogilany)

455 000 PLN

-
-
2402 m2
-
15884875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27714171 15884875 Do sprzedania atrakcyjnie położona działka w Rajsku w rejonie ul. Nad Fosą.Działka o powierzchni około 30 arów w kształcie zbliżonym do kwadratu z pozostałością budynku jednorodzinnego,posiadającego nadany nr.Możliwe wybudowanie domu na zasadzie wym...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN

-
-
2960 m2
-
15827492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647721 15827492 Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie inwestycja Petrażyckiego residence miejsce parkingowe naziemne Możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi Do sprzedaży mam przyjemność zaprezen...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2018
15671939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23682415 15671939 2-pok mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3) w inwestycji Bunscha Park ul. Federowicza miejsce garażowe kom.lokatorska Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję nowoczesne, 2-pok. mieszkanie wykończone w 2018 r. zielonej, ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2018
15884871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714177 15884871 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z nową kuchnią na Kurdwanowie Ta oferta kryje w sobie ogromny potencjał! Dowiedz się jaki! Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 56 m² , zlokalizowane na drugim piętrze budynku z...

Kraków (Kurdwanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

980 000 PLN (17 500 zł/m2)

3
-
56 m2
2006
15848898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26951196 15848898 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Miejsca postojowe tylko dla...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 498 000 PLN (18 962 zł/m2)

4
-
79 m2
2018
15884265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27698382 15884265 Ogłoszenie Starosty Nowosądeckiego z dnia 25 marca 2026 r.o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własnośćSkarbu Państwa, położonej w Krynicy-Zdroju Oznaczenie nieruchomości:Przedmiotem przetargu jest nieruchomość S...

Krynica-Zdrój (Małopolskie, gm. Krynica-Zdrój)

2 048 319 PLN

-
-
8559 m2
-
15884853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713619 15884853 Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikowskiego. Jest to teren dający niezwykłe możliwości spędzania czasu dzięki licz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 881 zł/m2)

11
-
253 m2
1990