• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 604

15884837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27713607 15884837 Do sprzedania działka budowlana o wymiarach około 36 m x 145 m. Cicha spokojna okolica, dogodny dojazd do Krakowa około 200m do przystanku komunikacji publicznej. Do centrum Krakowa około 5km. Sąsiedztwo budynków jednorodzinnych, rejon Jury Krakowsk...

Kryspinów (Małopolskie, gm. Liszki)

3 300 000 PLN

-
-
5500 m2
-
15884867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27713606 15884867 Do sprzedania działka budowlana w Bodzanowie gm.Biskupice o pow. 15 arów. Działka w kształcie zbliżonym do trójkąta i wymiarach około 86x86x23.Na długości około 86 m przylega do drogi gminnej.Według aktualnego planu zagospodarowania położona jest w...

Bodzanów (Małopolskie, gm. Biskupice)

349 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15884832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27713596 15884832 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

674 611 PLN (14 054 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15861930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217652 15861930 Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim dojazdem do centrum, a przy okazji w dobrej cenie, to miejsce może być strzałem w dziesiątkę. Ostatnie piętro w 4-piętrowym bloku z 1999...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

529 000 PLN (16 030 zł/m2)

2
-
33 m2
2000
15755783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25232995 15755783 RUCZAJ ZABORZE - KOBIERZYŃSKA Oferujemy interesujące mieszkanie o powierzchni 58,7 m2, na którą składają się: - Salon o pow. 17,6 m2, z wyjściem na wygodną, kameralną loggię o pow. 3,8 m2. Salon posiada wejście z przedpokoju i jest częśc...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (14 828 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15624293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22698571 15624293 BARDZO ŁADNE, ZADBANE Z DUŻYM BALKONEM OSIEDLE PIASTÓW LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,73 m2, położone na 5-piętrze budynku na Osiedlu Piastów. Budynek z 2021 roku,...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (17 424 zł/m2)

3
-
66 m2
2021
15616737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22516566 15616737 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

337 375 PLN (12 976 zł/m2)

11
-
26 m2
2026
15428073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18342134 15428073 SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA PRĄDNIKU CZERWONYM Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat 80-tych, z płyty, po termomodernizacji i z wymienionymi wi...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1975
15884848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27713618 15884848 10 AR LASU - JERZMANOWICE Do sprzedaży las, położony w malowniczym rejonie otuliny Ojcowskiego Parku. W okolicy liczne tereny rekreacyjne, Rezerwat Doliny Szklarki, skałki wspinaczkowe oraz trasy rowerowe i turystyczne. Działka zlokalizowana...

Jerzmanowice (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

15 000 PLN

-
-
1071 m2
-
15884851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27713617 15884851 29 AR DZIAŁKI - JERZMANOWICE Do sprzedaży piękna widokowa działka o pow 29 ar, położona w malowniczym rejonie otuliny Ojcowskiego Parku. W okolicy liczne tereny rekreacyjne, Rezerwat Doliny Szklarki, skałki wspinaczkowe oraz trasy rowerowe i ...

Jerzmanowice (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

725 000 PLN

-
-
2900 m2
-
15884862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713615 15884862 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (9 423 zł/m2)

11
-
52 m2
1930