• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 142

15815479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26606029 15815479 Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na 2 piętrz...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
-
46 m2
2010
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15893702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27917604 15893702 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA WYNAJEMNatura, komfort i ogromny potencjał biznesowySygneczów Kraków WieliczkaDo wynajęcia wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i usługowym, położona w spokojnej, zielonej okolicy Sygneczowa — zaledwie ...

Sygneczów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

3 500 PLN (32 zł/m2)

3
-
109 m2
1970
15826885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26647720 15826885 Do wynajęcia budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję, magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzchn...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

8 000 PLN (47 zł/m2)

6
2
170 m2
2012
15876208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27532760 15876208 Lokal biurowo-usługowy. położony częściowo na parterze, częściowo na poziomie -0,5 w kamienicy po generalnym remoncie.Wydzielone open space ok 50m2 na poziomie 0 ,sala konferencyjna, kuchnia oraz węzły sanitarne na poziomie-0,5.Powierzchnia nr 1(pozi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 398 PLN (37 zł/m2)

5
-
171 m2
-
15873366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515968 15873366 Do wynajęcia ładny lokal z przeznaczeniem na biuro zlokalizowany na parterze ( część na poziomie -1) kompletnie zrewitalizowanej reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Smoleńsk.Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika.Lokal w dobrym stanie technicznym ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 500 PLN (75 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15807177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363861 15807177 Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie. Wydzielone pokoje biurowe, kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal jest wyposażony w klimatyzację.Lokal z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec budynku.Udogodnienia w budynku: ochrona i monit...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 633 PLN (59 zł/m2)

5
-
163 m2
-
15876112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27531196 15876112 Do wynajęcia powierzchnia biurowo - usługowa lub handlowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego. W lokalu są zarówno zwykłe okna ( 3 ), jak i i witryna z wejściem bezposrednio z zewnatrz ( parking)Możliwośc aranżacji wnętrza zgodnie z po...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 802 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2017
15876071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27529701 15876071 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na II piętrze kameralnego, otoczonego zielenią budynku z 2008 roku , przy ślepej przecznicy ul. GrzegórzeckiejW skład mieszkania wchodzą:Salon z aneksem kuchennym ( w części salonow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15805736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26315024 15805736 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21 m2 w formie otwartej przestrzeni.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie.Lokal wykończony 3 lata temu, po kapitalym remoncie, podobnie jak cały budynek. Cz...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 118 PLN (53 zł/m2)

1
-
21 m2
2020
15893617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27915141 15893617 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Myśliwska - Płaszów Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,74 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2012
15891412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27896897 15891412 Do wynajęcia luksusowy apartament z widokiem na Wawel, przy Placu na Groblach.77 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Salon z otwarty na kuchnię 2 sypialnie, pełna łazienka plus osobna toaleta, 2 duże balkony.Elegancki b...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (78 zł/m2)

3
2
77 m2
2014