• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 142

15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15890875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27883672 15890875 LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWO-MAGAZYNOWY DO WYNAJĘCIA 82 M2 Z POTENCJAŁEM NA RÓŻNORODNE DZIAŁALNOŚCI CENTRUM MNIKOWA PARTER PARKING KTO MOŻE WYNAJĄĆ ❓ Lokal nadaje się na absolutnie wiele działalności . Dotychczas był tam salo...

Mników (Małopolskie, gm. Liszki)

3 000 PLN (37 zł/m2)

1
-
82 m2
1990
15887115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777296 15887115 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Kr...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777298 15887116 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części ...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27789736 15887642 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15887661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790120 15887661 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15889748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27860867 15889748 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, Na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą, na os. Albertyńskim w krakows...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15890941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27883637 15890941 Hala warsztatowa o pow. 450 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala warsztatowa znajdująca się na parterze budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego w centrum Proszowic. Hala posiada trzy wejścia bezpośrednio od strony ulicy, oraz trzy bra...

Proszowice, Nowa

4 500 PLN (10 zł/m2)

1
-
450 m2
1975
15890905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27883638 15890905 Hala magazynowa o pow. 865 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym znajdująca się na trzeciej kondygnacji budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego w centrum Proszowic. Hala posiada dwa wejścia z dw&...

Proszowice, Nowa

8 500 PLN (10 zł/m2)

1
-
865 m2
1975
15890869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883636 15890869 Lokal handlowo-usługowy o pow. 136 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym znajdujący się na parterze budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego w centrum Proszowic. Lokal posiada dwa wejścia bezpośrednio...

Proszowice, Nowa

2 500 PLN (18 zł/m2)

1
-
136 m2
1975
15850828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27009108 15850828 3 pokoje 47 m² balkon 1 piętro os. Wysokie Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone w Krakowie - Bieńczycach, na os. Wysokim . Lokal znajduje się na 1 piętrze ocieploneg...

Kraków (Bieńczyce), os. Wysokie

2 500 PLN (53 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15880841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27615402 15880841 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m², położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, w pobliżu al. Pokoju oraz przystanku tramwajowego Dąbi...

Kraków (Grzegórzki), Widok

2 200 PLN (96 zł/m2)

1
1
23 m2
1980