• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 142

15864078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27264444 15864078 2 pokoje z balkonem po remoncie DH Wanda świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m², położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os. Przy Arce w Bieńczycach, w pobliżu DH Wanda. Mieszkani...

Kraków (Bieńczyce), os. Przy Arce

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1976
15890968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883627 15890968 Do wynajęcia Lokal z 6 pomieszczeniami biurowymi - 134 m² w sąsiedztwie Huty T. Sendzimira Oferujemy do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ok. 134 m² , zlokalizowane na parterze dwukondygnacy...

Kraków (Nowa Huta), Mrozowa

5 999 PLN (45 zł/m2)

1
-
134 m2
-
15858357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27146990 15858357 DOSKONAŁA LOKALIZACJA KRAKÓW - P ODGÓRZEZABŁOCIE 5 min KRAKOWSKI KAZIMIERZ! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu L...

Kraków (Podgórze), Klimeckiego

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2023
15890844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883702 15890844 KROWODRZA - NOWA I KAMERALNA INWESTYCJA. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kujawskiej, w okolicy Placu Axentowicza oraz Placu Inwalidów. ...

Kraków (Krowodrza), Kujawska

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15887796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795242 15887796 Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych, nieprzechodnich pokoi, - łazienki, - ...

Kraków (Stare Miasto), Łobzowska

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15834039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26814284 15834039 *zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego . Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym domu w zabudowi...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Kisielewskiego

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
1
80 m2
1990
15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15257564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14014080 15257564 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić państwu 3 pokojowy apartament na wynajem przy ul. Madalińskiego w Krakowie. Apartament p...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 250 PLN (89 zł/m2)

3
-
70 m2
2019
15716001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24504610 15716001 Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej . Lokal ma 56m2 i składa się z: dwóch nieza...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
56 m2
2004
15561872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21367499 15561872 Lokal użytkowy przy Łupaszki Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Łupaszki w Bronowicach - Mydlnikach. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Lokal ma ponad 148m2 i składa się z recepcji przy d...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 995 PLN (54 zł/m2)

11
-
148 m2
2010
15878188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27590353 15878188 Mieszkanie 2-pokojowe - Kluczborska. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,2m2 , znajdujące się na drugim piętrze z pięciu, w zadbanym budynku z 2001 roku. Położone przy ulicy Kluczborskiej na Krowodrzy Górce , blisko pętli t...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (48 zł/m2)

2
-
46 m2
2001
15892333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898681 15892333 Całe piętro pod biurousługihandel ok.283 m² Dębniki, Kraków ​Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283 m² na wynajem, zajmujący całą kondygnację...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
283 m2
2016