• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 47

15820799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625514 15820799 Do wynajęcia wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta, Prochowa 8a , Soho Residence, Grzegórzki Inwestycja położona jest w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. ProchowejChodkiewicza, ok. 1,1 km od ścisłego centrum, w piesze...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (87 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15800846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26223260 15800846 Private House Brokers ma przyjemność przedstawić nowy apartament w ekskluzywnej inwestycji Soho Residence przy ul. Prochowej w dzielnicy Grzegórzki-Zachód. LOKALIZACJA I OTOCZENIEInwestycja położona jest w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. ProchowejChod...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 999 PLN (88 zł/m2)

2
1
45.27 m2
2025
15827168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26625531 15827168 homfi, ma wielką przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Grzegórzki Park.LOKALIZACJAMieszkanie usytuowane jest w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Francesco Nullo w kompletnie nowej inwestycji. Ze względu na położenie w naj...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
12646061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 955228 12646061 PrivateHouseBrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego apartamentu typu studio, zlokalizowanego przy ul. Francesco Nullo w prestiżowej inwestycji Grzegórzki Park.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NASLOKALIZACJA:Grzegórzki Park to nowo wybudowany k...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (72 zł/m2)

1
1
36 m2
2016
15819382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26609504 15819382 Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy ul. Mogilskiej. LOKALIZACJA: Budynek położony jest przy ulicy Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. Świetny dostęp do komunikacji miejskiej, bardzo blisko tramwaj. Dojazd do centrum zajmuje 10-12 minut. W pobliżu duż...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (61 zł/m2)

1
1
33 m2
1994
15782509 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25843860 15782509 homfi, prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie z 2018-go roku.LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane jest w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Cystersów w kompletnie nowej inwestycji - Cystersów Garden.Ze względu na położenie w najbliższym sąsiedztwie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15813773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26600818 15813773 Private House Brokers z przyjemnością prezentuje NA WYNAJEM 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, w nowej krakowskiej inwestycji - Solaris Park. TYLKO U NAS!LOKALIZACJA:Solaris Park przy ulicy Lema to nowa inwestycja, która jest idealnym rozwiązanie...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15763085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25417891 15763085 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska zrealizowanej przez dewelopera NOHO. Wysoki standard wykończenia. Dostępne od zaraz.Tylko u nas.Mieszkanie do wynajęcia na max. 9 miesięcy - do 30.09.2026 r.LOKALIZACJA:Mieszk...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (73 zł/m2)

3
1
50.46 m2
2025
15790869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25979999 15790869 Private House Brokers oferuje do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na Wiślanych Tarasach przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. LOKALIZACJA OSIEDLA WIŚLANE TARASY:Usytuowanie osiedla pomiędzy ul. Grzegórzecką a Wisłą, w bliskości historycznego centrum...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 500 PLN (93 zł/m2)

4
2
145 m2
2013
15116072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 10175485 15116072 TARASY WIŚLANE MIEJSCE PARKINGOWE KOMÓRKA STUDIO 9 PIĘTRO N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, przestronne studio położone na dziewiątym, przedostatnim piętrze w nowej inwestycji Tarasy Wiślane 2.0 przy u...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (78 zł/m2)

1
-
37 m2
2020
15594819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22059896 15594819 KOMFORTOWY APARTAMENT 74M2 Z DUŻYM TARASEM - TARASY WIŚLANE 2.0 N20 Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony apartament położony na 7. piętrze prestiżowej inwestycji Tarasy Wiślane 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej 69...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 400 PLN (73 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
15067152 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 8771403 15067152 PREMIUM ESTATES prezentuje do wynajęcia 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji „Wiślane Tarasy” przy ul. Grzegórzeckiej. Do wynajęcia od 1 maja! Nie ma możliwości mieszkania ze zwierzętami. Apartment is not pet friendly....

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
-
45 m2
2017