• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 476

15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007
15889337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847332 15889337 Do wynajęcia kawalerka położona na parterze dwupiętrowego bloku - os. Willowe 3. Przedpokój: wieszaki na ubrania. Pokój: szafa, komoda, łóżko, ława, półki.Kuchnia: stół z krzesłami, szafki stojące i wiszące, lodówka, mikrofalówka, kuchenka, zlew, cza...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 PLN (56 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15889327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847091 15889327 Do wynajęcia mała kawalerka położona na I piętrze dwupiętrowego budynku - ul. Proszowicka. Mieszkanie klimatyczne, kompletnie wyposażone w meble i sprzęty agd. Za domem ogródek dostępny dla mieszkańców. Bardzo dobry wyjazd z Krakowa w stronę autostra...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (80 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na parterze sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy: zmywar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15834697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26814582 15834697 Do wynajęcia rewelacyjnie położony na Łobzowie duży pokój o powierzchni 25 m2 z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni . Kuchnia w pełni umeblowana i wyposazona - posiada równiez pralkę. Pokoje wyposazone w podstawowym zakresie ( łóżko, sza...

Kraków (Łobzów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15886080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27747032 15886080 Do wynajęcia rozkładowe, mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Teatralnym. Po remoncie 2 lata temu.Mieszkanie skłąda się z 2 niezależnych pokoi ( jeden z niewielkim balkonikiem) , oddzielnej widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2007
15886561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761995 15886561 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (brak windy) czteropiętrowego bloku przy ul. Stachiewicza 31. Salon z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy.Wyposażenie:Salon: stół z ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 520 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15887211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27779450 15887211 Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta dla Ciebie!TgQPHd[] O MIESZKANIU:TgQPHd[] Wyjątkowe, 40-m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
15889154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845620 15889154 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa wynajem przytulna mieszkanie w sercu Krakowa, w inwestycji Grzegórzki Park przy ul. płk. Francesco Nullo.Mieszkanie o powierzchni 34,06 m2 znajduje się na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.Składa ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
-
35 m2
2020
15887100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27776691 15887100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG PL Oferuję do wynajęcia unikatową kawalerkę całość 2500 w otoczeniu bujnej przyrody wolna od dzisiaj w nowym budynku w Krakowie przy ul. Uśmiech (okolice KamieńskiegoWielickiej). W pobliżu: sklepy spoż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
-