• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 476

15878063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27587885 15878063 Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 m z balkonem.Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym, dużego jasnego przedpokoju, łazienki z wanną, balkonu z widokiem na teren zielony. Przynależy do niego także k...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (51 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15885357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727192 15885357 Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna.Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1. piętrze w budynku przy Alei Krasińskiego...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (87 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15747762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25098935 15747762 Do wynajęcia jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Nuszkiewicza Oferujemy na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Krakowa - przy ul. Nuszkiewicza, na Pr...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15890390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876174 15890390 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia ładne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na I piętrze zadbanego budynku, zlokalizowanego w rejonie Ruczaju (ul. Raciborska), blisko linii szybkiego tramwaju i galerii handlowej Pasaż Ruczaj.Oferowana ni...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
1
49 m2
2001
15890416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876212 15890416 DO WYNAJĘCIA 2-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DOBREGO PASTERZA Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -Sypialni -Łazienki -Przedpokoju -Balkonu Przedstawiamy mieszkani...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (72 zł/m2)

2
-
36 m2
2019
15890415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876213 15890415 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDYNKU PRZY ULICY GALICYJSKIEJ, CZYŻYNY WYMAGANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO OPIS MIESZKANIA Mieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z: - sypialni - salonu - aneksu kuchennego - łazienki - przed...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (71 zł/m2)

2
-
34 m2
2016
15848710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26947098 15848710 DO WYNAJĘCIA DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. SŁOMCZYŃSKIEGO wymagana umowa najmu okazjonalnego! OPIS MIESZKANIA: Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - Dwi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
2008
15884239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698370 15884239 Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ruchu głównej drogi, co zapewnia większy komfort,...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15889900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27864505 15889900 Do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal został urządzony w nowoczesnym stylu, z dbałością o funkcjonalność oraz wygodę mieszkańców.Mieszkanie składa się z jasnego salo...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (57 zł/m2)

3
1
45.4 m2
2020
15885100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717099 15885100 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY . ULICA BOTANICZNA, , DZIELNICA GRZEGÓRZKI. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 2 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (44 zł/m2)

2
-
62 m2
-
15517070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20303343 15517070 MIESZKANIE 2-POKOJOWE 33 M2 ul. Krzywda Podgórze OPIS MIESZKANIA: Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na kameralnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z pięknym widokie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 PLN (77 zł/m2)

2
-
33 m2
2013