• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 476

15869854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410886 15869854 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, Łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15890678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883043 15890678 Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, MistrzejowicePrądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu, mieszkanie o powierzchni 51m2 w ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (65 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15824093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26595114 15824093 Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, Kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na trzecim piętrze kameralnego, monit...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (54 zł/m2)

3
-
67 m2
2001
15253718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 13898921 15253718 Salwator 3 pokoje funkcjonalne w pełni umeblowane Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Salwatorze, przy ul. Filareckiej...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
62 m2
1960
15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
-
25 m2
1986
15866209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27316343 15866209 Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 90 m², zlokalizowany na kameralnym, zamk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (59 zł/m2)

4
-
90 m2
2015
15892351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27898304 15892351 Do wynajęcia apartament położony w ścisłym centrum Krakowa, przy ulicy Rakowickiej - na prestiżowym Osiedlu Novum. Metraż mieszkania to ok. 49 m2, na co składają się:- salon z połączony z jadalnia i otwarta kuchnią,- sypialnia,- przedpokój,- łazienka...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
49 m2
2010
15892209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27898246 15892209 Zamieszkaj w otoczeniu zieleni 10 minut od Centrum. Mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Górka Narodowa przy ulicy Słomczyńskiego ma niezwykłe atuty: ciszę wokół, bliskość Centrum oraz doskonała komunikacja tramwajowa. Na metraż 33,11 ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
-
33 m2
2003
15886649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763771 15886649 3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę Klimatyzacja Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2. To idealne miejsce dla osób ce...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
-
63 m2
2018
15885803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27742590 15885803 *zdjęcia należą do właściciela oferty PRZESTRONNE I CICHE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA BRONOWICACH Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, zlokalizowane na krakowskich Bronowicach. Okolica charakteryzuje się niż...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (43 zł/m2)

3
-
70 m2
2003
15869838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410705 15869838 Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w jedn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
36 m2
2019
15835626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26733421 15835626 Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe 40 m² Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m² z dużym balkonem , położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (68 zł/m2)

1
-
40 m2
2015