• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2014
15859608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27172707 15859608 Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 49,14 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w samym centrum Nowej Huty na osiedlu Centrum B. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezen...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (12 020 zł/m2)

2
-
49 m2
1954
15797104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26136869 15797104 Kraków, Nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, natomiast ciepła woda dostarczana jest...

Kraków (Nowa Huta), os. Krakowiaków

524 800 PLN (12 205 zł/m2)

3
1
43 m2
1970
15890728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883634 15890728 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście w okolicach Poczty Głównej. Zadbana kamienica i podwórze oraz przytulna klatka schodowa. Mieszkanie o łącznej powierzchni 98,81 m2 obecnie podzielone je...

Kraków (Stare Miasto), Mikołaja Zyblikiewicza

1 850 000 PLN (18 878 zł/m2)

4
1
98 m2
1920
15803520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26298415 15803520 Kraków, Mistrzejowice - 2 pokoje 53 m² Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,02 m², położone na drugim piętrze 7-piętrowego budynku z 1993 roku (technologia wielkiej płyty po termomodernizacji...

Kraków (Mistrzejowice), os. Bohaterów Września

638 000 PLN (12 038 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15839617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26756254 15839617 Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,01 m² , położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym z 201...

Kraków (Podgórze Duchackie), Walerego Sławka

959 000 PLN (17 125 zł/m2)

3
1
56 m2
2018
15806045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26321642 15806045 Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1978 ro...

Kraków (Podgórze Duchackie), Podedworze

728 000 PLN (13 236 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15847102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902111 15847102 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,54 m² (37,32 m² wraz z...

Kraków (Prądnik Czerwony), ks. Józefa Meiera

570 000 PLN (16 286 zł/m2)

1
1
35 m2
2002
15847103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902112 15847103 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,42 m² (37,19 m² wraz ...

Kraków (Prądnik Czerwony), ks. Józefa Meiera

565 000 PLN (16 143 zł/m2)

1
1
35 m2
2002
15694031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24076361 15694031 2 POKOJE 36 M² 1 PIĘTRO JASNE WNĘTRZE GALERIA KRAKOWSKA DWORZEC GŁÓWNY KRÓTKI NAJEM KOMÓRKA LOKATORSKA KAMIENICA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest idealne dla singla, pary, osób ...

Kraków (Grzegórzki), Rakowicka

669 000 PLN (19 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1905
15709151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24350121 15709151 Czyżyny - przestronne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73 m 2 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o pow. 73 m 2 położone w Czyżynach na osiedlu Dywizjonu 303 przy p arku im. Gen. Stanisława Skalskiego . Przedmiotem ...

Kraków (Czyżyny), os. Dywizjonu 303

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

4
1
72 m2
1980
15848133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26933784 15848133 Kawalerka 30,49 m² z balkonem i osobną jasną kuchnią Kraków, Czyżyny - os. Akademickie Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m² , położone na 1. piętrze budynku z 2010 roku...

Kraków (Czyżyny), os. Akademickie

580 000 PLN (19 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2010