• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15709151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24350121 15709151 Czyżyny - przestronne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73 m 2 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o pow. 73 m 2 położone w Czyżynach na osiedlu Dywizjonu 303 przy p arku im. Gen. Stanisława Skalskiego . Przedmiotem ...

Kraków (Czyżyny), os. Dywizjonu 303

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

4
1
72 m2
1980
15848133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26933784 15848133 Kawalerka 30,49 m² z balkonem i osobną jasną kuchnią Kraków, Czyżyny - os. Akademickie Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m² , położone na 1. piętrze budynku z 2010 roku...

Kraków (Czyżyny), os. Akademickie

580 000 PLN (19 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2010
15857092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27113628 15857092 Duże 3 pokoje 79,8 m² balkon komórka garaż Wierzyńskiego Kraków Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,8 m² z balkonem , położone na parterze w budynku z 2007 roku przy ul. ...

Kraków (Krowodrza), Wierzyńskiego

940 000 PLN (11 899 zł/m2)

3
1
79 m2
2007
15880830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27615401 15880830 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, niedaleko al. Pokoju oraz przystanku tramwa...

Kraków (Grzegórzki), Widok

399 000 PLN (17 348 zł/m2)

1
1
23 m2
1980
15890971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883635 15890971 Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce), Józefa Strusia

645 000 PLN (11 944 zł/m2)

3
1
54 m2
1972
15813003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26553782 15813003 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 41,04m² - Kraków, Krowodrza okolica ul. Friedleina Szukasz mieszkania dla siebie? A może przestrzeni pod biuro lub pewnej inwestycji pod najem? Zapraszam do zapoznania się z ofe...

Kraków (Krowodrza), Emilii Plater

590 000 PLN (14 390 zł/m2)

2
1
41 m2
1959
15889711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860419 15889711 Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: Bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: ...

Kraków (Prądnik Czerwony), Dobrego Pasterza

870 000 PLN (19 333 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15893558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914281 15893558 ul. Królowej Jadwigi Park Decjusza Garaż 20 m Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi - w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części miasta, t...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 364 500 PLN (20 992 zł/m2)

3
-
65 m2
2000
15840629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778901 15840629 Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi o pow.: 16,31 m 2 i 10,53 m 2 , osobne...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1966
15849090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958465 15849090 Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2 . Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodernizacji. Składa się z 3 ustawnych pokoi o pow. 18,51 m 2 ; ...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Barbary

630 000 PLN (10 328 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15890735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883677 15890735 Tylko u nas. Nowa Huta, Mogiła, ul. Stare Wiślisko. Mieszkanie o pow. użytkowej 95,89 m 2 , z dodatkową antresolą (ok. 20 m2), 2-ma miejscami garażowymi i komórką lokatorską. Oferta mieszkania zlokalizowanego w inwestycji składającej...

Kraków (Nowa Huta), Stare Wiślisko

1 487 000 PLN (15 653 zł/m2)

3
1
95 m2
2025
15859355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27167711 15859355 2 pokoje 35 m² jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 34,83 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły (lata...

Kraków (Nowa Huta), os. Na Stoku

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

2
1
34 m2
1962