• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15859355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27167711 15859355 2 pokoje 35 m² jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 34,83 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły (lata...

Kraków (Nowa Huta), os. Na Stoku

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

2
1
34 m2
1962
15795494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26098714 15795494 Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2009 r. Powierzchnia użytkowa mieszkan...

Kraków (Dębniki), Mieczykowa

1 040 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
1
84 m2
2009
15876696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27548270 15876696 Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2 . Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwustronne (narożne) z balkonem. Składa się z pokoju dzi...

Kraków (Bieńczyce), os. Strusia

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
45 m2
1975
15877588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574093 15877588 Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek w technologii tradycyjne z cegły. Składa się z 2 regularnych pokoi...

Kraków (Nowa Huta), os. Stalowe

520 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15883882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681500 15883882 Kliny, ul. Borkowska. Starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie - 46,40 m 2 , z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 roku. Budynek w technologii tradycyjnej, ściany z pustaka ceramicznego ocieplone styr...

Kraków (Dębniki), Borkowska

639 000 PLN (13 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2003
15819405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26577030 15819405 Osiedle Centrum A. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia o pow. 47,03 m 2 . Mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Składa się z 2 przestronnych pokoi o pow. 18,30 m 2 i 14,60 m 2 , jasnej, oddziel...

Kraków (Nowa Huta), os. Centrum A

588 000 PLN (12 511 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15779102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25765836 15779102 Osiedle Złocień. 3 pokojowe mieszkanie - 62,49 m 2 . Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, z balkonem na 1 piętrze, 3-piętrowego budynku z 2006 r. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2017 r. Składa się z pokoju dziennego z aneksem ku...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Złocieniowa

835 000 PLN (13 468 zł/m2)

3
1
62 m2
2007
15834726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707729 15834726 Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległośc...

Kraków (Stare Miasto), al. 29 Listopada

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

3
1
52 m2
2018
15852223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27026100 15852223 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica Bronowice- Azory). Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ i...

Kraków (Bronowice), Czerwieńskiego

730 000 PLN (13 519 zł/m2)

3
1
54 m2
1967
15852852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27043651 15852852 2 POKOJE, UL. KWARTOWA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży mieszkanie o pow. 29,5 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1998 r. przy ul. Kwartowej. Kameralna lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój przy jednoczesnym szybkim dos...

Kraków (Prądnik Czerwony), Kwartowa

499 000 PLN (17 207 zł/m2)

2
1
29 m2
1998
15887643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27789738 15887643 Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26 m², położone na 3 piętrze cz...

Kraków (Mistrzejowice), os. Oświecenia

795 000 PLN (12 619 zł/m2)

3
1
63 m2
1989
15532834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20659390 15532834 Mieszkanie blisko dworca - dobre pod inwestycję! Do sprzedania wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
-
59 m2
1930