• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15321870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15734522 15321870 Atrakcyjna kawalerka w dzielnicy Nowa Huta! LOKALIZACJA Kawalerka znajduje się przy os. Hutnicze - dzielnica Nowa Huta. Znajduje się na 6 piętrze. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z każdą częścią Krakowa, nieopodal przystanek autobus...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 000 PLN (23 950 zł/m2)

1
-
20 m2
1959
15629243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22825089 15629243 Interesująca nieruchomość przy ulicy Moniuszki! Do sprzedania mieszkanie w domu typu bliźniak na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, wydzieloną księgę wieczystą i kilka "bonusów" czynią...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (13 014 zł/m2)

4
-
146 m2
1974
15811729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26441877 15811729 Do sprzedania ustawne, trzy pokojowe mieszkanie koło Jubilata Położone na czwartym piętrze w zadbanej kamienicy z windą, przy ulicy Krasińskiego. Mieszkanie ma 73,99 m2 i składa się trzech niezależnych pokoi - każdy z łazienką oraz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 560 000 PLN (21 370 zł/m2)

3
-
73 m2
1934
15893519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913519 15893519 3 pokoje 57 m² Wola Duchacka ul. Klonowica m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Klonowica , w dzielnicy...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
-
57 m2
2014
15882148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658010 15882148 Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i zielonej częśc...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 000 PLN (13 733 zł/m2)

3
-
75 m2
2020
15473622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19367356 15473622 Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna i wymarzona dla osoby, która chce zamieszkać w centrum kulturalnym Krakowa, blisko Rynku Głównego, Plant, Bło...

Kraków (Stare Miasto), Wenecja

787 000 PLN (22 486 zł/m2)

2
1
35 m2
1933
15613428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22475464 15613428 Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38 m² znajduje się salon połączony z aneksem ku...

Kraków (Prądnik Czerwony), Sabały

410 152 PLN (15 191 zł/m2)

1
1
27 m2
1996
15842553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26806603 15842553 Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów w najbliższej okolicy Serenada, Park Wodny, liczne tereny zielone i...

Kraków (Prądnik Biały), 29 Listopada

898 900 PLN (12 147 zł/m2)

3
1
74 m2
1972
15864539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27268680 15864539 Nowoczesne mieszkanie 66 m² na prestiżowym osiedlu Fi przy ul. Szafrana - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na cenionym osiedlu Fi w Kr...

Kraków (Podgórze), Szafrana

1 179 000 PLN (17 864 zł/m2)

3
1
66 m2
2015
15602028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22226792 15602028 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z dużą, piękną loggią, funkcjonalne, bardzo nowoczesne, po generalnym remoncie, o powierzchni 56,67 mkw. Mieszkanie składa się z: dwie piękne sypialnie kuchnia otwarta na jadalnię i salon salon osobna ...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Teligi

829 000 PLN (14 804 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15870618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27434104 15870618 *zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, TOPOWA lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw zlokalizowane przy ulicy Rusznikarskiej,...

Kraków (Krowodrza), Rusznikarska

549 000 PLN (15 686 zł/m2)

1
1
35 m2
1987
15096203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9724352 15096203 Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Kazimierzu, 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (bez windy) zabytkowej kamienicy z 1836 roku, przy...

Kraków (Stare Miasto), Krakowska

1 250 000 PLN (16 234 zł/m2)

3
1
77 m2
1836