• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15773250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25632447 15773250 STARE MIASTO - KAWALERKA - MIESZKANIE 1 POKOJOWE - UL. PIŁSUDSKIEGO 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO! Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe o pow.21,5 m2 zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy zwanej Pałacem Ekielskiego a...

Kraków (Stare Miasto), Piłsudskiego

529 000 PLN (25 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1898
15833847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26814282 15833847 Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położony jest na parterze budynku i w zielonej, spokojnej okolicy. Oferta idealna dla singla, pary, młodej rodziny lub jako be...

Kraków (Dębniki), Borkowska

615 000 PLN (15 375 zł/m2)

2
1
40 m2
2008
15870181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422910 15870181 Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu ? A może myślisz o inwestycji pod wynajem ? Ta doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu lub szukają nieruchomości nadającą się ...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Spółdzielców

450 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15779998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25795523 15779998 BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM PROKOCIM Do sprzedaży mieszkanie (połowa domu) o powierzchni użytkowej 73,36 m2, z ogrodem do indywidualnego korzystania, usytuowane na parterze budynku jednorodzinnego składające się z h...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Czechowicza

739 000 PLN (10 710 zł/m2)

2
1
69 m2
1980
15850187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26989978 15850187 STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Teatru Bagatela i tylko 600 metrów od płyty Rynku Gł&am...

Kraków (Stare Miasto), Józefa Szujskiego

4 200 000 PLN (29 167 zł/m2)

3
1
144 m2
1897
15864340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266209 15864340 *zdjęcia udostępnione przez właściciela nieruchomości DOCHÓD PASYWNY - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - 3 POKOJE - PRĄDNIK CZERWONY - UL. MAJORA - 52,36 m2 za 799 000 zł LOKALIZACJA: Prądnik Czerwony to dzielnica zlokalizowana na p&...

Kraków (Prądnik Czerwony), Jakuba Majora

799 000 PLN (15 365 zł/m2)

3
1
52 m2
1975
15883929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27685209 15883929 MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ LOKALIZACJA: Budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Łaszkiewicza 8B , w odległości 100 metrów od ulicy Mogil...

Kraków (Grzegórzki), płk. pil. S. Łaszkiewicza

799 000 PLN (22 194 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15888509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814984 15888509 *cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie MIESZKANIE 53 m2 z POTENCJAŁEM - DO REMONTU - WŁASNA ARANŻACJA - BLISKO TRAMWAJ LOKALIZACJA: Prądnik Biały , pó...

Kraków (Prądnik Biały), Siewna

640 000 PLN (12 308 zł/m2)

2
1
52 m2
1983
15888531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816561 15888531 * część zdjęć stanowi wizualizację i jest propozycją aranżacji mieszkania po remoncie KROWODRZA - ŁOBZÓW UL. LITEWSKA WROCŁAWSKA - III PIĘTRO - 2 POKOJE LOKALIZACJA: Ulica Litewska znajduje w dzielnicy Krowodrza pomiędzy...

Kraków (Krowodrza), Litewska

725 000 PLN (15 761 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15784983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25864867 15784983 Mieszkanie ze znakomitym potencjałem inwestycyjnym w idealnej lokalizacji, serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą propozycją. ✅ Trzy pokoje z oddzielną, jasną kuchnią, ✅ ulica Juliusza Lea, dobrze rozwinięta komunikacja miejska, ✅ 46,55m 2 ...

Kraków (Krowodrza), Juliusza Lea

763 240 PLN (16 592 zł/m2)

3
1
46 m2
1974
15778210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25746561 15778210 Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centrum Krakowa z pięknym widokiem na panoramę i Park Wyspiańskie...

Kraków (Prądnik Biały), Władysława Łokietka

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
1
38 m2
1978
15660203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23460551 15660203 Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy z windą, ma powierzchnię 34 m2 ...

Kraków (Podgórze), Kalwaryjska

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
1
34 m2
2024