• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15838910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737582 15838910 Przestronna kawalerka z ustawnym salonem, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej 37,3m 2 nieruchomości! Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w zadbanym budynku z lat 60. XX wieku, przy ul. Kurasia w Łagiewnikach: Znakomit...

Kraków (Łagiewniki-Borek Fałęcki), Kurasia

558 000 PLN (15 081 zł/m2)

1
1
37 m2
1960
15796042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26110379 15796042 Komfortowe, rodzinne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Klinów - idealne do życia blisko natury Oferujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, w jednej z najbardziej ce...

Kraków (Dębniki), Anny Szwed-Śniadowskiej

890 000 PLN (14 590 zł/m2)

4
1
61 m2
2017
15486744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19642829 15486744 Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 30,76 m² ul. Sołtysowska - Osiedle Symbioza Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,76 m² z balkonem oraz miejscem postojowym zewnętrznym ...

Kraków (Czyżyny), Sołtysowska

669 000 PLN (22 300 zł/m2)

1
1
30 m2
2023
15849046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26957381 15849046 Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 60., otoczonego zielenią i sąsiad...

Kraków (Bronowice), Kaspra Żelechowskiego

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15856522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092020 15856522 Przestronne mieszkanie z tarasem i balkonem - ul. Domagały Nowoczesne osiedle Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Domagały. Lokal znajduj...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Domagały

869 000 PLN (12 970 zł/m2)

3
1
67 m2
2021
15856524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092423 15856524 Jasne mieszkanie w kultowej krakowskiej kamienicy 4 piętro bezpłatny parking na dziedzińcu 5 min do Rynku W samym sercu Krakowa, w eleganckiej kamienicy przy ul. Zyblikiewicza 5, znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m&...

Kraków (Stare Miasto), Zyblikiewicza

1 499 000 PLN (23 422 zł/m2)

2
1
64 m2
1927
15774754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25657753 15774754 Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2, położone na 2 piętrze kameralnego apartamentowca z 2020 roku. Najważniejsze atuty nieruchomości: - mieszkanie narożne, bardzo d...

Kraków (Zwierzyniec), Borowego

930 000 PLN (24 474 zł/m2)

1
1
38 m2
2020
15822213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26590055 15822213 * zdjęcia nalezą do właściciela mieszkania 3 - pokojowe mieszkanie z Dwoma balkonami Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,37 m2 zlokalizowane przy Ul. Aleksandry. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku dzi...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Aleksandry

950 000 PLN (18 269 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15743827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25019062 15743827 Do sprzedaży mieszkanie 34m2 na osiedlu Piastów dzielnica Mistrzejowice w budynku z 2011 roku. Lokalizacja: Osiedle paru budynków zamknięte szlabanem co gwarantuje mieszkańcom miejsca parkingowe ogólnodostępne. Obok pętla tramwajowa i autobus...

Kraków (Mistrzejowice), os. Osiedle Piastów

550 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15858679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153498 15858679 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie 3,...

Kraków (Krowodrza), Krowoderskich Zuchów

789 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2011
15821851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588770 15821851 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m² , zlokalizowane w domu jednorodzinnym przy ul. Górnickiego, w dzielnicy Prądnik Biały , w pobliżu ul. Pachońskiego. Lokalizacja Nieruchomość poł...

Kraków (Prądnik Biały), Górnickiego

599 000 PLN (8 319 zł/m2)

2
1
72 m2
1960
15863358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27245106 15863358 2 pokojowe 50m2 nowe budownictwo (2009) przy ulicy Radzikowskiego. Lokalizacja na granicy dzielnic KrowodrzaPrądnik Biały. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu Lidl, Ikea, Galeria Bronowice, centra biurowe. Oferowana nieruchomość znaj...

Kraków (Krowodrza), Radzikowskiego

789 000 PLN (15 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2009