• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 745

15865320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27294128 15865320 2-pokojowe mieszkanie 39,5 m² Stara Krowodrza ul. Kronikarza Galla obok Królewskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m² , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - na...

Kraków (Krowodrza), Kronikarza Galla

699 000 PLN (17 923 zł/m2)

2
1
39 m2
1955
15849118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26958974 15849118 Kawalerka na sprzedaż - Wola Duchacka, Kraków Na sprzedaż urocza, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m² , położona w spokojnej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym ...

Kraków (Wola Duchacka), Zabawa

535 000 PLN (21 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2018
15862148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27222549 15862148 2 pokoje 51,5 m² wysoki standard Zakrzówek Ruczaj OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m², położone na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku na zadbanym, monitorowanym o...

Kraków (Dębniki), Miłkowskiego

850 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
51 m2
2011
15694324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24081040 15694324 * zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 58,4 m², położonego w doskonale sk...

Kraków (Prądnik Czerwony), Fertnera

890 000 PLN (15 345 zł/m2)

5
1
58 m2
1986
15633120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22888649 15633120 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową ofertę w sercu miasta Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzc...

Kraków (Stare Miasto), Szlak

950 000 PLN (17 593 zł/m2)

2
1
54 m2
1950
15800892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223578 15800892 Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m² na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To naprawdę wyjątkowe miejsce - pełne światła, przestrzeni i pozytywnej energii. Idealne dla pary, małej rodziny albo kogoś, kto cen...

Kraków (Nowa Huta), os. Kolorowe

775 000 PLN (14 904 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15822837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590977 15822837 Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m² , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku Rondo Grzegórzeckie oraz Galerii K...

Kraków (Grzegórzki), Grzegórzecka

760 000 PLN (17 674 zł/m2)

2
1
43 m2
1950
15855955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27081949 15855955 Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Os. Piastów, Mistrzejowice - Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 56,5 m² , usytuowane na parterze czteropiętroweg...

Kraków (Mistrzejowice), os. Piastów

729 000 PLN (13 018 zł/m2)

4
1
56 m2
1975
15859593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27170755 15859593 Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, Krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na parterze eleganckiej, modernistycznej kamienicy z 1937 roku,...

Kraków (Krowodrza), Chopina

1 290 000 PLN (17 671 zł/m2)

3
1
73 m2
1937
15821444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646761 15821444 ŁADNE, ZADBANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM WIDOK NA ZIELEŃ Na sprzedaż klimatyczne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47.91 m² , położone na parterze w budynku z 2012 roku , przy ul. Felińskiego . Lokal idealny zaró...

Kraków (Prądnik Biały), Alojzego Felińskiego

650 000 PLN (13 830 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15829867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26650219 15829867 KRAKÓW - DĘBNIKI KLINY Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,5 m² Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 74,5 m² , położone na parter...

Kraków (Dębniki), Babinicza

950 000 PLN (12 838 zł/m2)

3
1
74 m2
2000
15483526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19572401 15483526 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, ul. Bratysławska, Kraków Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,30 m², położone w doskonałej lokalizac...

Kraków (Krowodrza), Bratysławska

886 000 PLN (18 082 zł/m2)

2
1
49 m2
2002