• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 737

15739586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24934043 15739586 ŁADNE, ZADBANE 4-POKOJOWE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie, położone na 3-piętrze budynku przy ulicy Łepkowskiego na Prądniku Czerwonym. Budyne...

Kraków (Prądnik Czerwony), Józefa Łepkowskiego

960 000 PLN (14 328 zł/m2)

4
1
67 m2
1980
15786271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25900732 15786271 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W SĄSIEDZTWIE ZAKRZÓWKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 76,79 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Pychowickiej w atrakcyjnej części Ruczaj...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

997 886 PLN (13 130 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15089530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9482413 15089530 2-POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE PRZY ULICY CYSTERSÓWGRZEGÓRZKI Prezentujemy zadbane mieszkanie o powierzchni 42,97 m2, położone na 3-piętrze 7-piętrowego budynku z dwoma windami. Budynek z 2015 ...

Kraków (Grzegórzki), Cystersów

860 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
43 m2
2015
15280239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14609313 15280239 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ruczaj ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2014 ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 000 PLN (16 381 zł/m2)

2
-
42 m2
2012
15818582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580693 15818582 Przestronne, umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie 47,57 m2 z oddzielną jasną kuchnią i balkonem w samym sercu Starego Podgórza przy ulicy Kalwaryjskiej. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczam...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

618 000 PLN (13 149 zł/m2)

2
-
47 m2
1890
15865672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie/101,6m2/balkon/ogródek/garaż 27304165 15865672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,6 m², położonego na drugim piętrze kameralnego budynku w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolic...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (13 069 zł/m2)

3
1
101 m2
2006
15849395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w sercu Kazimierza! 26965071 15849395 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m², położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych części Krakowa - przy ul. Brzozowej 14 w dzielnicy Kazimierz. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kam...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 000 PLN (23 414 zł/m2)

1
-
29 m2
1910
15893371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27909720 15893371 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBiuro nieruchomości AreaHouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ul. Włoskiej.Lokal o powierzchni 62,40 m² znajduje się na 4. piętrze bu...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 000 PLN (9 919 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15535359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, po remoncie, wyposażone 20722317 15535359 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Starych Dębnikach. To propozycja dla osób ceniących kameralny klimat, niską zabudowę oraz bliskość...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15639331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ Z widokiem na zieleń ✅ Po generalnym remoncie 23035415 15639331 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,67 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Teligi w Krakowie, w dzielnicy Prokocim. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku z lat 70., który zosta...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 544 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15795414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26095587 15795414 1 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 38,71 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY ULICY FRANCESCO NULLO W DZIELNICY GRZEGÓRZKI OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 38,71 m2. Znajduję się na 2 piętrze w 6 piętrowym ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (13 132 zł/m2)

1
-
38 m2
1960
15778009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅Komfortowe ✅3 pokoje ✅duży taras 25739222 15778009 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji Kamienice Herbowe przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie ponadstandardowy komfort, elegancką przestrzeń i doskon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 012 zł/m2)

3
2
83 m2
2009